Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szóljak nekik hogy arra nem...

Szóljak nekik hogy arra nem szabad kanyarodni? (bővebben lent) 14/L

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 hónapja kiraktak egy "Behajtani tilos!" táblát egy kis utca elejére. Én minden nap arra járok haza a suliból, és észrevettem, hogy ott van egy tábla, nem szabad bekanyarodni. De előttem szinte minden nap bekanyarodik ott valaki. Szóljak nekik, hogy ott a tábla? Ha szólni akarok, mindig eszembejut, hogy biztosan kötöszködésnek fognák fel, de aztán meg eszembejut, hogy mi van, ha ott egy rendőr és megbünteti vagy baleset történik vagy valami...

Ez egy kis város, nem sok ilyen tábla van. Szerinted szóljak azoknak akik bekanyarodnak vagy inkább haggyam rá?

14/L


2010. márc. 25. 16:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát elég vegyesek a válaszok, de köszönöm.

Aki igent mond, h szóljak, az légyszi írja le hogy miközben mindketten biciklizünk hogy szóljak neki! :D

2010. márc. 25. 17:00
 12/20 anonim ***** válasza:
Sehogy ne szóljál neki. Hagyd rá, mert igazából csak balesetveszélyes megoldást tudok elképzelni. Inkább az útra figyelj.
2010. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Hát én is úgy tudtam hogy az új szabály szerint be lehet hajtani a tábla ellenére, mondjuk én nem biciklizek engem nem annyira érint, de most olvasom, hogy csak akkor ha ezt külön jelzik a tábla alatt.
2010. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A biciklisek közül sokan nem akarják ismerni a kreszt. Hadd rájuk. Én sem szólok, ha megyek autóval és szembe jön velem az egyirányúba egy bringás. Elférünk egymás mellett, a rendőr meg nem foglalkozik vele. (Én is egy kisvárosban lakom).

23L

2010. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Se te nem sértesz törvényt, se az aki bekanyarodik. Szabályt sért max.
2010. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én autóval maximálisan betartom a kreszt.Biciklivel meg leszarom.Én is behajtok egyirányú utcába szemből.Na persze a leszarás azt jelenti,hogy sem magamat, sem mást nem veszélyeztetek.
2010. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha a kiegészítő tábla jelzi, behajthatsz. Szólhatsz nekik, de légy nagyon óvatos.
2010. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tudja ha behajt a tilos tábla ellenére is, csak egyszerűen nem veszi figyelembe és nem akar kerülőt csinálni.
2010. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Törd be a szélvédőjüket!Aztán ennek híre megy és mindenki szabályos lesz ezután!Én is ezt csináltam,azóta rend van itt!
2010. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ezt komolyan nem hiszem el, kisebb konferencia zajlik lassan hogy feltegyél e egy kérdést. Nos én 1000% hogy nem szólnék neki. Ott rohadjon meg balesetben ha ennyire veszi figyelembe a törvényt,vagy fizetett a jogosítványáért. És különben is 1-nek szólhatsz, 2-nek is. De attól a földön élő többi 5milliárd idióta ugyanúgy megszegi. Most komolyan : Miét csinálsz ekkora ügyet hogy valakit rendre utasíts .. ráadásul téged fog leszúrni Hát tudod mikor!
2010. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!