Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit problémáznak sokan azon...

Mit problémáznak sokan azon hogy a kutas odajön tankolás előtt? Ti igénybe szoktátok venni hogy ő csinálja a dolgokat?

Figyelt kérdés
Én még sosem hagytam hogy ő tankoljon, ha megállok akkor szinte minden alkalommal látom, hogy már valamelyik ugrik is. Mindig azt mondom hogy "Jó napot, köszönöm, megoldom.".

2015. dec. 5. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Én is magamnak csinálom. És mindig meglepődnek. De nem tudom, miért. Talán azt hiszik, hogy a nők nem tudnak tankolni? :)

De nem problémázok, hogy odajönnek. Köszönök és mondom, hogy megcsinálom én.

2015. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én se problémázok, van szám szólok, hogy köszike majd én...

Mellesleg tisztában vagyok vele, hogy:

1.) Ki van adva nekik, hogy kötelező megszólítani és felajánlani a segítséget (a Shell kútjain pár éve még dobozos üdítőt adtak, ha a kútkezelő nem érkezett oda egy percen belül)

2.) Hajtanak a borravalóra és még sok helyen leadót is kell fizetniük, ezért próbálkoznak mindenkire rásózni valamit.

+1) A kasszások se önszántukból zaklatnak a pontgyűjtő kártya miatt, és kínálgatják az akciós energia italokat...

2015. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mielött a ferjemet megismertem, kb. 2 eve volt autom es nem volt kapcsolatom, igy mindig magam tankoltam. Legelöször megkertem a nagybatyamat, mutassa meg, es innentöl mindig magam tankoltam. Sosem jött oda a kutas, egyetlen alkalomra sem emlekszem, es fel sem merült bennem, h barki meglepödött volna, azt hittem, akinek jogsija van, annak ez termeszetes (csaladunkban meg nem volt nöknek autoja)... A nyugati hatarszelen laktam es onnan sokan, csajok is kijarnak dolgozni, benzinkutaskent is, nekem is van egy ilyen ismerösöm, talan emiatt nem nagyon lepödik meg arrafele senki. Es amit irtatok, ingyen dobozos üditöt sem kaptam soha a Shell kuton. Miutan a ferjem megismertem, csak azert engedtem at az autoval kapcs. dolgokat a ferjemnek, mert ö automanias. Tankolast, ablaktisztito utantöltest, olajszint ellenörzest, de beleertve a portörlest es az auto porszivozasat is. ;) :D
2015. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért vannak ott, ha valakinek szükséges, segítsenek, s azt ne kérésre tegyék, hanem kérés nélkül felajánlják a segítséget, s ha a vevő nem tart rá igényt, megköszöni, s tankol egyedül...

Nem szoktam elutasítani, mondom, tankoljon 5ezerért, vagy 10ezerért. Borravalót alkalmanként szoktam adni, amikor mást is veszek a kúton, tankoláskor nem, s nem is volt eddig jellemző, hogy pl. 5000 helyett 4800-nál megálltak volna a benzinnel. (biztos van ilyen is)

2015. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó csak felénk meg úgy működik, hogy mire kiszállnál a kocsiból, már ott áll veled szemben a kutas és kérdezi hogy melyikből mennyit? Elég kellemetlen minden egyes tankolásnál elküldeni.
2015. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 egySanyi ***** válasza:
Olyan már történt velem, hogy én segítettem a kutasnak rácsatlakoztatni a tömlőt. LPG az autó amit elvileg csak a kutasok kezelhetnek. 70 körüli mami volt a kutas és szegénynek már nem volt annyi erő a karjában, hogy sikeresen rácsatlakozzon.
2015. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában ugyanoda járok. Egy kutas van, aki nem szimpatikus, mert mire kiszállok, ő már letekeri a tanksapkát és akarja csinálni, mindenféle kérdezés nélkül. De nekem nincs szükségem rá, meg tudom oldani. Úgyhogy szoktam is neki szólni, hogy köszönöm, megoldom. A többiek már nagyjából ismernek, úgyhogy nem jönnek oda, csak köszönnek és tudják, hogy úgy is szólok, ha szeretnék valamit.
2015. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Felénk viszont csak az van. Amire kiszállok, már ott áll az autó mellett.

2015. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kutasoknak ki van adva hogy menjenek oda és ajánlják fel a segítséget.

Ha állandóan ugyan ott tankolsz akkor megjegyeznek és ha mondod hogy te mindig megcsinálod magad akkor azt is megjegyzik és nem fognak odamenni.

2016. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!