Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az új M43-as autópálya szakasz...

Az új M43-as autópálya szakasz miért nincs még fent Google Mapsen?

Figyelt kérdés

Csak Makóig jelzi, de ha én átakarnék ugrani Romániába tankolni, hogyan találnám meg az új szakaszt? :(


Wikipédián már frissítve van!



2015. júl. 14. 13:15
 1/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Jelezd a Google-nak a hibát.
2015. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyit valtozott azota, de olyan 2 hettel ezelott Romaniaban dragabb volt az uzemanyag, mint Magyarorszagon...
2015. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyan is? Lássuk csak: a Google Maps előtti időkben is tájékozódtak valahogy az emberek. Pl. mentek a 43-ason és látták, hogy Nagylak - Nâdlac egyenesen. És arra mentek, mígnem csodák csodájára tényleg a határra értek.


A digitalizáció egy nagyon jó dolog. De nem élhetsz úgy, hogy csak és kizárólag az interneten elérhető információkra támaszkodsz!


A hibát persze jelezd a Google felé, akkor tuti gyorsan berajzolják.

2015. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

makón túl is van szerintem:

[link]


Amúgy ez semmi. Az M3-nál Nyíregyházánál a 4-estől keletre, hiányzik egy lehajtó. Eléggé új út még, de nem annyira,hogy ne legyen benne. Az openstreet maps-ban már rég beletették az emberek és a yahoo maps-ba is.


Kicsit lassan dolgoznak a srácok, hetekkel ezelőtt írtam nekik bejelentést, de szerintem még hónapokig nem frissítik a térképet.


Annó vagy fél évig tartott nekik berajzolni egy olyan körforgót ami már a satelit térképen is látszódott.

2015. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocs, nem keletre, nyugatra.
2015. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
Azért a Guglimaps más kategória, mint az OSM, OMP, TuHu és a többi közösségi térkép. Egy frissen elkészült utat általában aznap letrekkel valaki, majd feltölti az oldalra és a következő frissitésben már meg is szokott jelenni. A Google esetében kissé máshogy mennek a dolgok. Nekik nincs arra energiájuk, hogy állandóan az utakat járják csiganyálat gyűjtve, azt pedig nem engedhetik meg, hogy bárki beleszerkesztgethessen a hivatalos térképállományba -ami kisenn, közösségi szinten működik, az ekkora méretekben már káoszt okozna. Ergo náluk hosszabb átfutási idővel kell számolni.
2015. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megengedhetik a közösségi szerkesztést. Meg is engedték.

Google Map Maker a rendszer neve és überszar. Az említett körforgót nem tudtam megcsinálni, annyira fos volt.


De leállították, mert egyesek azzal szórakoztak, hogy almát lehugyozó droidot rajzoltak a szántóföldekre.


Ebben azt nem értem, hogy minden szerkesztést jóvá kell hagynia valakinek, tehát nem frissült ki minden automatikusan.


Ha minden igaz, egyszer újra engedélyezve lesz a szerkesztést, gondolom kitalálnak valamit ami jobban véd.


Amúgy ők nem rajzolgatni szoktak elméletileg, hanem megveszik a térképeket, lehet, hogy aztán abba beleszerkesztgetnek ,adatokat adnak hozzá persze.


Ezért szokták sok helyen alulra jobb oldalra kiírni, hogy honnan a forrás.


Azért egy autópálya lehajtót fél évig mellőzni, szerintem eléggé extra dolog. Az meg főleg extra, hogy ott van vége az egyik megye fizetős szakaszának, tehát legkésőbb ott kell elhagynod az utat ha nem akarsz átcsúszni a másik megyébe.



Az szintén extra, hogy a fizetős szakaszokat se követik rendesen, pedig van Magyarországi "kirendeltségük". Ha nem akarsz a fizetős utakon menni, akkor Győr felé Bp-ről simán rávezet az M7-es fizetős szakaszára, ezzel szemben az M8-on nem visz át mert az még szerinte fizetős.

2015. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a google a világ legnagyobb GPS pozíciós helymeghatározó adatbázisán ül (lévén szinte minden androidos telefonban engedélyezve van a google helymeghatározás). Feltűnhetne nekik, hogy hirtelen milyen sokan mennek 80-al a szántóföldön :) Egy algoritmus simán kiszűrő automatice...
2015. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es, gondolom arra gondol, hogy Románia bevezette a 9%-os áfát...:D
2015. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondjuk az csak élelmiszerekre vonatkozik.
2015. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!