Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán milyen...

Forgalmi vizsgán milyen azonnali bukást jelentő hibák vannak? Ma azon buktam el, hogy egyirányú úton a balra kanyarodáskor nem húzódtam ki az út bal szélére. Ez olyan durva hiba lenne, hogy egyből félre állítanak? Előtte végig jól ment minden!

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 12:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiranyu azert hiba, mert balrakanyarodashoz altalaban tobbet kell varni mint jobbrakanyarodashoz. Lassabb is, megugye ket iranybol is meg kell adnod az elsobbseget. Es ha nem huzodsz balra, akkor nem tudnak toled jobbrakanyarodni.

Olyan egyiranyu utcaban ahol ez megoldhato, kepzeld azt hogy ket sav van felfestve, es csak a baloldalibol mehetsz balra, es a ketto kozott mar zarovonal van. Na ha nem onnan kanyarodsz, az ugyanugy bukas, szoval ez jogos.


Az mar relativ, hogy a nem takarodsz ki a kulsobe miatt meghuznak, de nekem is ezert nem lett meg elsore...

2011. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!