Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán milyen...

Forgalmi vizsgán milyen azonnali bukást jelentő hibák vannak? Ma azon buktam el, hogy egyirányú úton a balra kanyarodáskor nem húzódtam ki az út bal szélére. Ez olyan durva hiba lenne, hogy egyből félre állítanak? Előtte végig jól ment minden!

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 12:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég dúrva, főleg ha még jobbra is indexeltél :P

De am tényleg elég komoly hiba.

2010. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A mi utcánk is egyirányú és számtalanszor látok ilyen hibát!

Ha meg előttem bénáznak, akkor beállok mellé és én hamarabb fordulok, mint ő balra :) Ha mer nekem jön... felújítanám kocsit :D

2010. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Engem azért buktattak meg, mert az utcánkban találkoztam anyukámmal, és tényleg csak egy pillanatra álltam meg, és kiadtam neki egy szatyrot! Megérthette volna a vizsgáztató, hogy nem így vezetek, csak adta a helyzet...
2010. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Nahát! Képzeld el hogy repesztesz az M1-en 130-val, és előtted egy idióta satufékez, mert a pihenőben meglátta az anyját és a szatyrot oda akarja neki adni. Ezért bevágja még a hátramenetet is és visszatolat az autópályán vagy 300 métert a pihenőig.

Ezt is meg lehet érteni, mert adta a helyzet?

Lassan félek kimenni az utcára ha ilyen bajok vannak a friss "autóvezetőkkel".

2010. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok autóvezető, másodikon is megvágtak!:(
2010. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
8%

Akkor inkább hagyd úgy, mert valakit megölsz. Marad a bicaj vagy a babakocsi.

Kétszer megbukni a vizsgán...?

2010. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

Haverom 4edszerre csinálta meg!

Nincs időm tanulni, ennyi!

Életemben nem vezetnék gyorsan, meg ilyesmi! Nem én vagyok a gyilkosjelölt.,..

2010. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
15-tel is elég elütni valakit...
2010. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Ez hogy jön ide?:D
2010. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is 2x buktam a vizsgán, 3.-ikra átmentem... soha nem okoztam balesetet, pedig gyakran vezetek. És jól kezelem azokat a helyzeteket is, amikor mások akarnak épp meghalni általam vagy összelapítani... pl látja, hogy jövök de csak azért is belefog az előzésbe a drága kamion, amikor mögöttem rámtapadva is jön egy kamion... satu fék, félrehúzódás... nos igen... a nagyobbnak mindig elsőbbsége van, iratlan szabály.


A kérdésre válaszolva, engem az elsőn azért buktattak meg, mert nem tudtam rásorolni a hídra vezető útra, mert akkora volt a forgalom... és csak gurultam, gurultam és már késő volt. Nos vidékinek Pesten nem egyszerű.


A másodikon pedig azért, mert a 2kmerre lévő bicikliseknek nem akartam elsőbbséget adni. Simán átcsusszantam volna előttük... de mindegy. Közbelépett az oktatóm... pedig ez már a visszaúton volt.


A balra húzódás szerintem nem olyan katasztrófális hiba... de lehet hogy ez csak egy volt a sok közül és ezt emelte ki. Lehet ha csak ezt rontod el, akkor még átenged. De nem biztos.


Mindenesetre ne add fel, gyakorolj!


Attól is függ ám, hogy sikerül-e, hogy épp milyen passzban vagy, milyen a forgalom és milyen kedve van a vizsgáztatónak. Sokszor csak azért buktatnak, hogy újra befizesd a pénzt... biznisz

2010. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!