Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán milyen...

Forgalmi vizsgán milyen azonnali bukást jelentő hibák vannak? Ma azon buktam el, hogy egyirányú úton a balra kanyarodáskor nem húzódtam ki az út bal szélére. Ez olyan durva hiba lenne, hogy egyből félre állítanak? Előtte végig jól ment minden!

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 12:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
*ül
2010. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
De ha valakinek annyi esze van,hogy vizsga közben anyukázik,pakolgat,akkor minek a fenének neki jogsi?Ez vizsga,nem játék.Hihetetlen.Amúgy a vizsgáztató nem ül át,csak az oktató.Gondolom érettségin is kinéztél az ablakon,ott volt anya,és trécseltél vele kicsit.Ja,hogy nem jutottál el odáig?
2010. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
aha, kihagytam az érettségit, úgy ülök itt egyetemen...
2010. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
39%
Egyetemre manapság bárkit felvesznek...
2010. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

utolsó:

figyelj már öreg, ez hogy jön ide, nem olvastad az előzményeket???

Kit vesznek fel érettségi nélkül???

2010. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
19%
Akkor az érettségidre vagy büszke? Még a leghülyébbet is átengedik...
2010. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
tegnap 17:54 - Ugye Suzuki a te autód.
2010. márc. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

" ... tegnap 17:54 - Ugye Suzuki a te autód...."


Nos nem. Nem is volt suzukim, bár nem egészen értem mit számít milyen autóm van. De egye fene elráulom neked, ha már ennyire érdekel. Nekem egy Maserati Ghibli Gt.-m van. És egy Renault Twingom.

2010. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 gyorki92 válasza:
100%

Hihetetlen, hogy képesek ilyen marhaságok miatt beszólni a másiknak. Igazából nem értem, hogy miért ne állhatna meg egy csomagot kiadni az anyjának valaki forgalmi vizsgán. Egyel több gyakorlat: szabályos megállás. Ha szabálytalanul, utca közepén, index nélkül stb. áll meg a vizsgázó, akkor jogos a bukás.

Amúgy én 2.-ra mentem át forgalmin. 2. alkalommal a vizsgáztató tojt magasról a vizsgaútvonalra, szépen levitette magát egy bútorboltba, majd amikor kijött, mondta, hogy cseréljek helyet az oktatóval. Na mondom, tuti megbuktam. Erre mondja, hogy megfeleltem a vizsgán, csak sietnie kell vissza a városba.

2010. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Engem azért buktattak meg, mert betorkolott egy út és nem húzodtam ki egyből a külső sávba, hanem maradtam ahol voltam. Nem értem, h ez miért bukást jelentő hiba, mikor közel maximum megengedettel mentem. De szerinte a tanulóautónak mindig a külső sávban kell közlekednie. Szerintem vizsgabiztosa válogatja, h mi számít bukásnak...
2011. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!