Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 18 éven aluliak tudnak taxit...

Sweete02 kérdése:

18 éven aluliak tudnak taxit hívni?

Figyelt kérdés
NAGYON FONTOS KEREK MINDENKIT AKI BARMILYEN INFOT TUD, VAGY HOGY HONNAN TUDNAM MEGTUDNI IRJON! SURGOS LENNE!

2015. aug. 5. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha tudod a telefont használni, tudsz taxit is hívni.
2015. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jo nem ugy ertettem xd De te is tood h mire gondoltam. Nem kérik el a diakot v vmi?
2015. aug. 5. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiskorúnál gáz a helyzet. Fiatalkorúnál már nem. Én mentem 16 évesen taxival discoba... igaz, nem ma volt :o
2015. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi a fenének ordítasz? A taxis nem hatóság, de bajt sem akar magának. Hívni hívhatsz, csak nem biztos, hogy elvisz.
2015. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ertem :D Koszonom szepen :)
2015. aug. 5. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Diákot mi a bánatért kérné el?
2015. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért üvöltesz, kérdező?


Miért ne hívhatnál taxit? Csomószor taxiztam gimiben, miért kérne egyáltalán diákot? Ott nincs kedvezmény, csengeted amit a taxióra mutat.

2015. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jo koszonom :DD Csak olyanok jutottak eszunkbe mivel baratnom 13 en meg 14 h talan a taxis rankhivja a rendorseget, mert lehet azthiszi h elakarunk szokni XD Minden megfordult mar a fejunkben, de koszonom a valaszokat :DD
2015. aug. 5. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért hinné azt? Inkább azt hiheti, hogy a szülő inkább ad pénzt taxira, ahelyett, hogy két kislány késő este/rossz környéken tömegközlekedéssel szenvedjen.


De ha ilyen hülyén fogtok viselkedni, mint ahogyan írsz és ahogyan feltetted a kérdést, az tuti gyanús lesz, akkor lehet kérdezni fog egyet-kettőt, mielőtt elvinne.

2015. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!