Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tudnak tenni ha nem...

Yoshimitcu kérdése:

Mit tudnak tenni ha nem fizetem be a közig bírságot?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kocsijával mentem, nem vettem észre egy behajtani tilost, rendőr meglátta, 30 ezer büntetés. Befizetni nem tudom, nemis akarom, ledolgozni se lehet, nem dolgozok most, 22 ezer segélyt kapom. A 22 ezerből szerintem nem vonhatnak le semennyit. Elzárásra átváltoztatják ha nem fizetem be? Vagy van a nevemem egy 20 éves nemnagy értékü kocsi, és vagyok a tulajdonos, de az üzembentartó más, arra ráterhelhetik? Más nincs a nevemen.
2014. nov. 4. 09:03
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Be kell fizetni, mert egyre több lesz.
2014. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérhetsz részletfizetést, de akkor is max. 3*10000-es csekket fognak küldeni és az egész akció benne lesz legalább 4000 Ft-ban (okmánybélyeg + posta)


Ha nem fizeted be, akkor átküldik az önkormányzathoz, ahol adók módjára próbálják majd behajtani, na ekkor kérheted, hogy ledolgozd közmunkával.

Az ügy állását pedig a kozigbirsag.police.hu oldalon tudod követni.

2014. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!