Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan legyek bátrabb az...

Hogyan legyek bátrabb az utakon, vezetés közben?

Figyelt kérdés

3hónapja van jogsim, a forgalmi vizsgám hibapont nélkül meglett, jól kezelem az autót technikailag, csak egyedül még olyan szokatlan az oktató nélkül.

Nektek mivel sikerült ezt leküzdeni?


2015. jún. 6. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres vezetéssel
2015. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ne bátor akarj lenni, hanem rutinos... Sosem árt az óvatosság. A bátorság és az állatkodás igencsak közel áll egymáshoz.
2015. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
30%

Igyál! Megbüntetnek, de 100%, hogy bátrabban fogsz vezetni.


Idővel hozzászoksz. De nem baj, ha óvatosan vezetsz, mert kisebb az esélye, hogy balesetet okozz.

2015. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezess minden nap egy kicsit. Akkor is ha nincs dolgod sehol menj egy kört. Ha nagyon parázol akkor ott ahol elsőbséged van, vagy van lámpa. Váltogas sávot néha persze mindent körültekintően.
2015. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél határozott és ésszerű. A lényeg az, hogy biztonságosan vezess. Ez persze sok gyakorlást igényel és kezdetben nem árt ha egy rutinosabb vezető ül melletted és bele tud avatkozni ha esetleg valamit rosszul csinálnál vagy adott közlekedési helyzetekben utasításokkal tud segíteni.
2015. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az első írta...rendszeres vezetéssel, de egyedül.


És ha úgy hozza a sors, hogy felveszel egy ismerőst, ne azzal kezdd már beszálláskor, hogy figyu..még bizonytalan vagyok ám..

semmi ilyesmi...beül, és nyomás...persze szépen, ahogy tanították.

2015. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szántóvető ***** válasza:
ha jól értem az a gond hogy neked kell döntéseket hozni.(gondolom a szüleid is irányítanak még napi szinten.)nincs aki megmondja hogy mikor mit csinálj.egy adott életkor elérése még nem jelenti automatikusan azt hogy készen állsz az autóval való közlekedésre dehát ez van,a vizsga életkorhoz kötött.majd felnősz idővel,akkor már nem lesznek ilyen gondjaid.egyenlőre ne csinálj semmi extrát,közlekedj úgy ahogy tanultad,rövid távon a rutin is segíteni fog valamennyire.
2015. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azon leszek, hogy minèl többet gyakoroljak!
2015. jún. 6. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:

én 3 hét után láttam be, hogy nem boldogulok egyedül. minden megy, de besz@ri vagyok... szóval felhívtam az oktatót, és megkértem, hogy jöjjön el velem még egyszer vezetni, végre úgy, hogy jogilag is én a sofőr, ő az utas.

Minden maradék apróbb hibámat helyretette, és már másnap simán beültettem magam mögé az ovisomat :)

2015. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!