Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss műszaki után nem indul...

Zaportivadar kérdése:

Friss műszaki után nem indul az autó?

Figyelt kérdés

Sikeres műszaki vizsgát követő héten nem indult az autó. Elvileg a vizsgáztató, aki egyben felkészítette a kocsit vizsgára mindent át kellett nézzen, mégis néha nem indul a kocsi, csak kattan egyet az önindító és kész. Felhívtam, elöljáróban a felesége aki egyben a titkárnője is azt mondta hogy ha nem indul a kocsi az nem műszaki probléma. Akkor hova menjek a problémámmal, az okmányirodába??


1 hónappal korábban egy másik autószerelőnek 10. 000 Ft-ot fizettem, hogy javítsa meg ugyanezt a problémát. Kezdem kicsit unni, hogy mindenki átver. Az autót alig használtam ebben a hónapban...


Most szeretnék visszamenni a vizsgáztatóhoz, és megkérdezni arról hogy ez mi lehet, mutassa meg, mert szerintem nem egy nagy dolog. Ha pénzt kér ezért, azt ki kell fizetnem? Fordulhatok valami szervhez, ha úgy érzem hogy nem végzi el a dolgát? Mert így most nekem bármit megmagyarázhat, nem értek hozzá. Ezután visszamennék az előző szerelőhöz, hogy számon kérjem, ha a javítása nyilvánvalóan nem került 10. 000 Ft-ba. Ha így van, tehetek feljelentést? Hova fordulhatok? Szerintetek ez hihető, hogy ennyi a javítás vagy hogy friss műszakival jelentkezik a probléma?



2014. szept. 4. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehetett volna gyújtáskapcsoló hiba is.
2014. okt. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!