Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki és miért szeret autót vezetni?

Ki és miért szeret autót vezetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 11:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mégmindig én, de annyira felhúztál, hogy nemtudok ezmellett elmenni, te bazeg, aki ottsem voltál, aztsem tudod h mi és hogyan volt, semmit nem tudsz, jössz ide és osztod észt h törjem ketté a jogsim még mielőtt egy családot török ketté...te hány éves vagy? honnan szalajtottak téged??? ennyi ésszel hogy vagy te életképes egyáltalán? tudod mit? bárcsak a betonfal előtt álltál volna akkor éppen. az ilyen ostoba agyatlan f@szok mint te senkinek sem hiányoznának.
2009. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

20.49-es pedig nem én vagyok, de neki köszönöm, hogy ő rendelkezik azzal az agykapacitással, ami kell ahhoz h vki megértsen vmit.


ennyit rólad te f@sz, 17.23-as.....kicsit gondolkodjál el, hamár más is beszólt neked, hogy farok vagy.

2009. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én pl azért mert ilyenkor kiélhetem magam ha nappal nem is. Új embereket ismerek meg éjszaka kidobókat A bol B be cipelni meg különben is élvezem ,hogy én vagyok az úr 250 paci felett!Érezni az erőt amikor odalépsz neki..

Egyébként ezen kívül van sok ok ,de én sem tudom miért.

Persze bele is lehet unni mert nagyon sok béna gyakorlatlan figyelmetlen van au utakon:(

2009. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Na latjatok, errol beszeltem. Teljesen hibasan velekedtek a dologrol, es meg nektek all feljebb. Szanalom, komolyan mondom.

Elozni csak akkor szabalyos, ha azzal nem veszelyeztetsz senkit, nem kenyszerites senkit a sebessegenek megvaltoztatasara. Az elozes az egyik legveszelyesebb manover.

Ha jonnek szembe, akkor nem elozhetsz, es te leszel a hibas ha balestet okozol ezzel. Teljesen mindegy, hogy a szembejovo 50-nel vagy 80-al jott. Ennel trvialisabb kozlekedesi szituacio nem sok van, de latom ezzel sincsenek egyesek tisztaban, ez eleg szomoru.

2009. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

előzést kezdhetsz, ha jönnek szemben, amennyiben messze van az illető, és még biztonságosan megtudod előzni az előtted haladót.

namármost!!!!

a szembe jövő hiába van messze, ha nem a maximálisan megengedett sebességgel jön, hanem dupla annyival. és ezt nemtudod felmérni pontosan, hacsak nincs egy detektorod.

olvasd át mégeccer a kresz könyvet, hogy előzni nemcsak akkor lehet ha a szembe jövő út 3 km-es távolságban üres.


és igen hibásnak tartom magam h nem mértem fel elég jól a szembejövő sebességét. de nem én voltam a szabálytalan. hanem az aki 50 helyett 100-al jött. és ez sztem eléggé egyértelmű....és igen ilyenkor én vagyok a hibás a rendőrség szerint is, ezzel is tisztában vagyok, de nehogy már neked álljon feljebb és osszad itt az észt a szerencsétlen családról akit elfogok sodorni.....a kresz-t bekéne tartani, és ha mások is betartják, nemfogok családokat elsodorni, bár téged szívesen elsodornálak már ezekután, ahogyan vakon osztottad itt nekem az észt, pedig gőzöd sem volt se a körülményekről, se semmiről. és velem akarod elhitetni h én vagyok a f@sz, mert a szembejövő 100al jön 50 helyett....ha nemis én, remélem majd eccer egy ilyen sodor el téged.....kíváncsi vagyok akkor kilesz a hibás szerinted....

2009. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

Tenyleg nem fogod fel? A szembejovo johetett volna 200-zal is. Neked kell megbizonyosodni rola, hogy belefer-e az elozesi manover anelkul, hogy baleseti szituaciohoz vezetne vagy sem. Pont amiatt, hogy senkinek nincsen hitelesitett sebesseg dekektorral felszerelt jarmuve (csak a szervnek, ugye), amivel megallapithatnad hogy mennyivel jon a szembe savban valaki, igy a te szempontodbol teljesen lenyegtelen, hogy a szembejovo 50-nel, 52-vel vagy 150-nel jon. Te leszel a felelos ha az elozesed nem fer bele.

Ezt ennyire nehez felfogni? Ehelyett neked all felejebb es frocsogsz itt ossze-vissza. Ez a szomoru.

2009. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én beismerem h én vagyok a hibás persze. de a szembejövőt ne tituláld már ártatlan báránykának. és képzeld csak el, éppen egy 30 km per órával közlekedő autót előztem ki éppen.....nemsok olyan szituáció van, amikor azthinnéd h nemtudsz biztonságosan megelőzni egy 30-cal közlekedő autót....

én eddigis tisztában voltam vele h én vagyok a hibás, de a te hangvételed, és a kommented keményen odab@szós volt...kicsit visszavehetnél az arcodból

2009. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Miert hiszem azt, hogy ha megfelelo kovetesi tavolsagbol, lenduletbol probaltad volna kikerulni a 30km/h-val kozlekedo jarmuvet, akkor nem ert volna meglepeteskent a szembejovo autosnak a sebessege? Es nem azert, mert akkor gyorsabban kikerulted volna, hanem azert, mert akkor rendesen latod hogy mi jon szembe, nem ugy, mintha 20 centirol kovetve probalsz elozni.

Es bizony azert irtam ilyen hangnemben, mert neked allt feljebb egy olyan szitu utan, amikor te voltal a ludas.

2009. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

pedig oda is írtam a kommentemben hogy: "ezt messziről nemtudtam eléggé felmérni...."

úgyhogy ezígy elég gyenge válasz h azért volt ilyen a hangnem, mert nekem állt feljebb....láthatod h beismertem már ott legelőször is, h nemtudtam eléggé felmérni.

az meg h észnél voltam, az alap. nem 100al száguldozom és 200-al előzgetek. az meg h szembejövő jött túl gyorsan, ezt akárhonnan is nézzük, bizony ő is hibás. mert nem tartja be a sebességkorlátozást.

emiattt még senkit sem kell le ostoba ribancozni és ilyen hangnemben beszélni vele. az út teljesen kietlen helyen van, nem mászkálnak csakúgy ott családok. sőt még emberek sem nagyon. a belvárosban pedig nem kezdek el előzgetni, inkább megyek akkor 30-al. én észnél vagyok, és felelősségteljesen vezetek. az ostoba ribanc pedig igen távol áll tőlem.

2009. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igazad van. Igy mar arnyaltabb a kep. Felejtsd el a beszolasomat. Es hasznalj teligumit, ha kozlekedsz :P :D
2009. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!