Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez természetes érzés?

Ez természetes érzés?

Figyelt kérdés

Már lejártam a forgalmi órák felét,de még mindig úgy érzem, hogy nem tudok vezetni.Túl ovatos vagyok és a parkolást/éjszakai/autópálya gyakorlatokat még nem is vettük.

Sose vezettem, csak itt a tanfolyamon.Elég nehéz mindenre figyelni, és bezavar, ha nem látom a záróvonalat(főleg ha a fele le van kopva).Nem merek túl gyorsan menni,mert a sok barom indexelés nélkül hajt elém. Nem tudom pontosan bevenni a kanyarokat,nem érzem még a két autó közötti távolságot, főleg ha mellék úton parkolnak és velem szemben jön egy másik autós.Mennyi idő kell ahhoz, hogy rendesen tudjak vezetni? Ezek az érzések és szokások normálisak?


2009. nov. 9. 13:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
De nem kötelező 50el menni.. az a max! Ha én 30al akarok menni akkor annyival megyek. Az tény h ha mögöttem többen vannak akkor nem akadályozom a forgalmat.
2010. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ugye az új szabály értelmében nincsen rutin vizsga, van helyette 30 óra kötelező forgalmi vezetés. Én már túl vagyok a nyolcadik órán és most úgy érzem, nem lesz elég a 30 óra. A kereszteződésekben egyszerűen megzavarodom, pl. későn fékezem de akkor nagyon benyomom a pedált, elindulásnál sokat várok, feltartom a forgalmat, a kuplung kiengedésével kapkodom, szóval sokat bénázom. A parkolásról, hátramenetről ne is beszéljünk, katasztrofális. Szerencsére egy vidéki kisvárosban gyakorlok, hogy a fővárosban mit össze szerencsétlenkednék azt jobb nem elképzelni. :)
2012. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!