Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga fellebbezés?

Forgalmi vizsga fellebbezés?

Figyelt kérdés
Jogtalannak éreztem a forgalmi vizsgán való megbuktatásomat, fellebezni szeretnék. Mi a módja? Hogyan zajlik?
2013. jún. 20. 14:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam bármilyen papírt kellene kapnom, így értelemszerűen kérni sem kértem.
2013. jún. 20. 17:32
 12/13 anonim válasza:
Én mostanában vizsgáztam, szintén bukás. Semmilyen lapot nem kaptam..
2013. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Anna978 válasza:
Nekem ma volt az első forgalmi vizsgám. Az időjárás mit ne mondjak nagyon rossz volt. Esett a hó, de nem olvadt el, hanem vastagon beborította az utakat. Mondta is oktató, hogy ilyen időben se számítsak semmi könyörületességre, toleranciára a vizsgabiztosoktól, csak 30-cal szabad mennem és legyek nagyon óvatos, időben fékezzek stb. Aztán jött a vizsgabiztos és elkezdtem a vizsgát. Vettem egy nagy levegőt koncentrálni kezdtem és hiba nélkül elindultam. Kb. húsz perce mentem amikor odaértem egy lámpához. A lámpa egyelőre piros volt akkor még, voltak is előttem autók és megálltunk a lámpánál. Ekkor jött egy gyermekmentő, az előttem lévők elengedték én is megtettem volna természetesen. Aztán amikor elment közben szinte épp akkor a lámpa újból zöldre váltott és elindultunk. Néztem a lámpát. Rendben van még mindig zöld teljesen, szépen átmentem rajta és szabályosan bekanyarodtam a kijelölt utcába. Ekkor megszólalt a vizsgabiztos, hogy hölgyem piros lámpán hajtott át, ezért a vizsga sikertelen. Hát mit ne mondjak összetörtem, de az oktató is teljesen ledöbbent. Azt állította, hogy a lámpa zöld volt és, hogy ő is szépen átment volna rajta. Sehol nem láttunk még semmilyen sárgára váltást sem. Most én ezt fel sem tudom fogni... Annyi órát levezettem már, többek között rengeteg pótórát is. Nagyon sok pénzt fizettem már nekik. Most miért buktatott meg? Oktató szerint nem hibáztam.
2018. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!