Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga fellebbezés?

Forgalmi vizsga fellebbezés?

Figyelt kérdés
Jogtalannak éreztem a forgalmi vizsgán való megbuktatásomat, fellebezni szeretnék. Mi a módja? Hogyan zajlik?
2013. jún. 20. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Leírnád a sztorit?
2013. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Lehet fellebbezni, de többnyire felesleges, a buktatások többnyire teljesen egyértelműek.

Kíváncsi lennék én is a pontos sztorira, hogy egyáltalán lenne-e bármi ráció egy ilyen próbálkozásban.

2013. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Végig vezettem az útvonalat, a parkolások is jól mentek, a megfordulásnál volt egy kis hiba, de nem állította le a vizsgabiztos a vizsgát, mondván ez nem volt még bukási ok. A vizsga végén mikor visszaérkeztem a kiindulási helyre, akkor mondta, hogy a vizsga sikertelen volt. Nem is nagyon tudott normális indokot felhozni (kivéve a megfordulást). Olyanokat mondott, hogy nem kanyarodtam elég szépen, mert nem pontosan a sáv közepére kanyarodtam stb. Mondta a vizsgabiztos, hogy milyen szépek voltak a parkolásaim is, szabálytalan dolgot nem követtem el... Ezért nem értettem, hogy akkor mi volt a probléma...
2013. jún. 20. 15:21
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
szándékosan buktatott meg, kell egy kvóta. sajnos beleestél, errefelé így működik... nem tudsz mit csinálni, az ő szava számít nem a tiéd.
2013. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Kéne rakni kamerát a kocsiba, akkor nem tudnának annyi g..ni.
2013. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Már egy másik kérdésnél is volt vita hogy meg kell-e buktatni bizonyos %-ot. Az én véleményem (és tavalyi tapasztalatom) hogy NINCSEN ilyen.

Nyugodtan fellebbezhetsz de semmi értelme nem lesz. Kisebb hibákból is összejön a bukás. Nekem is tavaly csak a vizsgalapon láttam hogy 8 hibapontom lett. Mindenfélére adták. Nem néztem elégszer a tükörbe stb. Valószínűleg neked is így jött össze. Nem csak olyanért lehet megbukni hogy mondjuk nem adod meg az elsőbséget.

2013. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg összejött a 10 hibapontod. Elvileg meg kellett kapd a vizsgalapot, amire a vizsgabiztos strigulázott. ha esetleg hiányoznak a lapról a vonalak, akkor lehet érte reklamálni, de a valóság sajnos azt mutatja, hogy ilyen esetekben is a vizsgabiztosnak szoktak igazat adni.
2013. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Vizsgalapot nem kaptam meg, igazából nem kaptam semmilyen lapot, így nem tudom, hogy konkrétan milyen hibákat észlelt a vizsgabiztos, de nekem nem tudott semmi egyértelmüt mondani.

De a kérdésemre még mindig nem jött válasz: Hogyan is működik a fellebbezés?

2013. jún. 20. 17:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bele akarsz merülni akkor hívd fel a fogyasztóvédelmet (szerintem). De én félek hogy a végére drágább lesz a hús mint a leves. 99% hogy a vizsgabiztosnak adnak majd igazat, te meg rohangálhatsz majd ügyintézni meg majd pótvizsgázni.
2013. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát a vizsgalap mindenképpen kell hozzá!

Hogyhogy nem kaptad meg? És nem is kérted??

2013. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!