Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ tanfolyam után meddig...

KRESZ tanfolyam után meddig lehet elmenni vizsgázni?

Figyelt kérdés
Ha tavaly jártam tanfolyamra, de nem volt módom elmenni vizsgázni idén még elmehete vagy újra kell járnom a tanfolyamot?

2013. jún. 12. 14:31
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem kell újrajárnod. Nálunk a suliban mondta az oktató, h volt olyan, aki be se járt az órákra, csak otthon gyakorolgatott a CD-n, és simán levizsgázott. Szóval nem kötelező részt venni a tanfolyamon, ebből kiindulva pedig - szerintem - mehetsz így is vizsgázni. Annyi, hogy a KRESZ-vizsga feltétele az orvosi alkalmassági. Amúgy szerintem hívd fel a sulit, ahol anno tanfolyamra jártál, és kérdezd meg, az a biztos.
2013. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kell tanfolyamra járni, hogy egyáltalán megpróbálj vizsgázni, a vizsgaközpontba kérik az autósulitól az igazolást, hogy jártál tanfolyamra. Az már más ha az autósulival megbeszélte, hogy nem kell bejárjon, de a képzési díjat attól még ki kell fizetni.

Szerintem ha már egyszer megcsináltad a tanfolyamot, akkor nem kell újra végig járni, de az autósulid tud erről pontos infót adni.

2013. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!