Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntettek a buszon 8ezer...

Megbüntettek a buszon 8ezer forintal mert az igazolványomon 10km volt a bérletem meg 5km-es . Lehet valami komolykövetkezménye ha nem fizetek? ( mert nem szándékozom ) ( VÉRTES VOLÁN )

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az adósságod növekszik és előbb utóbb kiadják behajtásra. A behajtó már nem fog szarozni veled.

Tudom tudom gondolom neked sincsen semmi értéked. De egyszer lesz...

Nemrég volt egy kérdés, ott a kérdezőnek a diákhiteléből vonták le az addigra már 20x-osára megnőtt követelést.

2013. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon eldurvulhat egy ilyen ügy. Ma a magánbehajtók és végrehajtók korában nem könnyen szállnak le egy emberről. És ha tényleg sokáig nem fizetsz, a 8 ezerből könnyen lehet akár 100 is. Mert rájön a folyamatos kamat (ami 8 ezernél önmagában nem olyan sok), a behajtó díja, a jogi eljárások díja, a végrehajtó díja, ezek már komoly summák. Kérdés persze, hogy meddig mennek el, lehet, hogy nekik se éri meg 10 évig ezzel vesződni, mire behajtható jövedelmed, vagy vagyonod lesz, de én nem kockáztatnám meg.
2013. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem úszod meg, hogy valamikor bankszámlát nyiss, arról mrg késedelmi kamattal együtt szedik le inkasszó útján. Vagy a házadra terhelik, esetleg ingó vagyonodból árvereznek el valamit, nem túl jó áron. Mondd, kell ez neked???
2013. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!