Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi értelme van az IC kocsiknak...

Mi értelme van az IC kocsiknak egy nem IC vonaton?

Figyelt kérdés
Miért jó az, ha van egy sebesvonat, ami ugye nem IC vonat és rá van csatlakoztatva 1-2 IC kocsi, amit csak IC pótjeggyel lehet igénybe venni?! A vonat ettől függetlenül nem megy gyorsabban és az IC kocsik többsége is lepusztult dolgok.

2013. jan. 1. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos hely, jobb kocsik, légkondi.
2013. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hely mindig van. Annyi ilyen vonattal mentem már mindenfelé és hely mindig volt a nem IC, másodosztályon is.

Azzal, hogy jobbak a kocsik vitatkoznék. Az ablakok csupa retkek és olyanok a kocsik, mint a normál kabinosok. Semmivel sem jobbak.

Klíma meg télen felesleges. Ugyan úgy fűtenek másodosztályon is, mint az IC-kben.

2013. jan. 1. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom te merre jársz, de én a Nyíregyháza-Budapest vonalon szoktam utazni, ott ezerszer jobbak az IC-k, mint a gyorsvonatok.
2013. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Budapest-Eger, Budapest-Debrecen, Budapest-Szeged
2013. jan. 1. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem miről beszélsz. Debrecen felé az IC-k sokkal jobbak, dupla üveg, tiszta, kényelmes, az ablakok nem retkesek.
2013. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De a nem IC-k is hozzák ezt a felszereltséget értsd már meg! Mi az, hogy dupla üveg? Az is van már egy csomó, sima 2. osztályosban. Ma pont Debrecenből jöttem haza és az ablak olyan retkes volt, valamint az üveg közt párás is, hogy szart sem láttam kifelé...
2013. jan. 1. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Baromira nem igaz, a nem IC, ami nem elővárosi, retkes, nincs dupla üveg, se légkondi nyáron, télen általában fűtés alig van, vagy maxon megy. A wc meg retkes, mint a fene. Én még nem láttam dupla üveges gyorsvonatot...
2013. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor biztos hülye vagyok és képzelődöm, vagy alapból IC-re ülök fel IC pótjegy nélkül és senki sem szól érte.
2013. jan. 1. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem állítom, hogy minden egyes IC kocsi jobb színvonalat hoz, mint a mögé/elé sorozott gyorsvonati kocsik, de azért ÁLTALÁBAN tisztábbak, továbbá:


- garantált az ülőhely

- álló utasok tuti nem zavarnak

- jobb a hangszigetelés és általában nyugodtabb a kocsik futása

- válogatottabb az utazóközönség

- nyáron sokat számít a légkondi is

2013. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Másik meg, hogy Debrecen-Budapest IC vonalon nincs hozzákötve a gyorsvonat, így gyorsabb.
2013. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!