Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorosként milyen hajad van?...

Motorosként milyen hajad van? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem hogy, sisakban fülled a fej, ennek ellenére hosszabb rövidebb, esetleg zselézett, formált hajad van?
2012. szept. 16. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem göndör,mindig ugyanúgy áll XD
2012. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy motoros tehát nem azért van rövid hajam mert mondjuk befülledne a sisakban a fejem.

Zselét és egyéb hasonló hajformázót nem használok. Amúgy nem zselézném be ha tudom hogy megyek motorral.

2012. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Tök kopasz vagyok.
2012. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajsütővel formázom hajam, a bőrcucc alá pedig szmokingot veszek :D A kendő helyett is csokornyakkendőt használok, fő az elegancia.

Most úgy elgondolkodom, hogy zselézett haj esetleg milyen jó lehet a sisakban, főleg ha nem mosható a bélése...

Mert ugye jól beleizzadsz a cuccba, sisakostól, ruhástól ( mondjuk cordurát nem tudom ) és erre még rájön a zselé kombó...:)

2012. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oldala nullás, fent másfél, sose volt ilyen gondom. Pláne mikor kiveszem a plexit a crossbukóból és napszemüvegben motorozok. :D
2012. szept. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert hétvégente felülök a mocira nem fogok fodrászhoz rohangálni vagy levágatni, csak összekötöm és betűrom a kabátba vagy befonom.
2012. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!