Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bántad már meg, hogy levágatta...

Bántad már meg, hogy levágattad a hosszú hajad?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon gyorsan nő..
2012. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. 3.5 éve levágattam a hátközépig érő halajam nem egész vállig érőre, aztán kis idő múlva még rövidebbre, hú, azok a szép idők! Olyan könnyű volt kezelni.. Most újra hátközépig ér, sőt még hosszabb is, sok vele a macera de hát a szípsígé meg kell szenvedni ugye :D. Még ha érne is valamit a "szenvedésem", de ez már más kategória :P. Szóval örülök, hogy akkor megtettem, legalább van hasonlítási alapom, hogy mi áll jobban és mi tetszik jobban, ami a hajviseletet illeti.
2012. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én most a félhosszú hajamat skrillexesre csináltattam meg, de nem lett valami jó az átmenet és van egy kis fantom haj érzésem fésülködésnél és hajszárításnál. majd ha egy kicsit megnő vv verásra szeretném levágatni.
2012. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utólag bántam meg. Természetesen a fodrász lépcsőzetesre vágta a göndör hajam! Gyerekek, ha láttatok már pulit, akit összekócolt egy tájfun...hát én olyan voltam egy darabig. Ráadásul akkor még nem is tűnt fel annyira, mert még kiskamasz voltam.
2012. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, ez csak haj, visszanő hamar. Ha nem tetszik van póthaj.
2012. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Èn nagyon megbántam mert sokkal nőiesebbnek érzem magam hosszabb hajjal és akkoriba odalett az önbizalmam :(
2012. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Tökre jó volt, és megújultam. Jó fazonra kell. :D

Aztán elkezdett göndörödni megint a hajam, és úgy hülyén nézett ki szóval megnövesztettem, most megint derékig ér, aztán lehet megint levágatom.

Ez tényleg csaj haj, visszanő. :) Nem kell tövig vágatni, de néha fel kell kavarni az állóvizet. :D Meg több fodrász is mondta, hogy akinek mindig tök hosszú a haja, az sanszos, hogy 40évesen már félig kopasz lesz, a hajhagymák nem bírják a strapát igazán. :S Nemtom mi igaz ebből, de mikor levágattam, tény, hogy megállt a hajhullás rögtön. :O

2012. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neeem.A hátközépig érő fús, erősszálú hajamat végattam le Rövidre: Kim wyatt-esre. Sokkal jobban szeretem. Nincs olyan nagy fejem, nem bajlódok vele 2 órákat, sokkal könnyebb kezelni.
2012. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dús*
2012. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
fenékig érő dús nagyon göndör hajamat vágattam le először vállig érőre, de pár hónap alatt megnőtt hátközép érőre. aztán nemrég levágattam teljesen rövidre kicsit punkos fazonúra. egyáltalán nem bántam meg. sokkal jobban illik hozzam ez a haj. régen mindig azt mondogattam, hogy soha semmi pénzért nem vágatom le és soha nem is fogom festeni. erre most rövid lila hajam van :D
2012. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!