Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ültél már repülőn?

Ültél már repülőn?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen érzés? Ha esetleg tériszonyod van,sikerült legyőzni a pánikot?

2012. aug. 22. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

izgalmas az első út. ráadásul minden rázkódásnál azt hittem:most zuhanunk le..! de amúgy ha tériszonyod is van,a repülőn nem lesz ha nem nézel ki az ablakon. és egy bizonyos magasság után ha ki is nézel,az már nem ugyan olyan mint amikor egy magas toronyról nézel le.


a sebességet meg csak akkor érzed amíg a kifutópályán le vagy fel száll.menet közbe nem lehet érezni

2012. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont olyan érzés ,mint a 44-es úton buszozni. Néha elfeledtem,hogy az égben vagyunk.:)Tényleg nem ijesztő.
2012. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Két személyes séta repülőn ültem, utasszállítón nem. Hát halálfélelmem volt, mert kb. 10 métert zuhantunk és utána megfogta a gépet és így ereszkedtünk szép lassan, 400 méterről, de közben dűlőngélt jobbra-balra a gép. Amikor négy személyes séta repülővel mentünk akkor jobb volt, akkor nem zuhanva, hanem szép lassan ereszkedtünk, csak a földetérés volt rázkódásokkal teli. Azért mentem séta repülővel, mert ki akartam próbálni a repülést. Sajnos utasszállítóval soha nem sikerült repülnöm. A lényeg, hogy az utasszállító nagy gépek valószínű nem ennyire életveszélyes lélekvesztők. :) Bár ettől függetlenül nagy élmény volt. 35/N
2012. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ültem már repülőn, de hála istennek nem szálltunk fel, mert a múzeumban volt...

:D

2012. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem iszonyú tériszonyom van, hídon legfeljebb az úttest közepén mehetnék át, de persze ott nem lehet.

A repülős katasztrófás filmet szerintem az összeset láttam.

Repülőn sokszor ültem, volt 12 is óra 1 trappban, de lelkileg készül az ember, meg hát, ahova megy, az is vonzza, azért megy.

Repülőre ezekkel együtt szívesen szállok, vidáman nézelődök, az égvilágon semmi bajom sincs, egy picit mindig újdonság (vagy 70 fel/le szállás után is), jól érzem magam.

Soha semmit nem szedtem, inkább a kíváncsiság dolgozott bennem.

Most éppen nem tudom, merre megyek újra, korábban mindig tudtam merre szeretnék legközelebb, idén másképp alakult, de még összejöhet.

2012. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!