Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki képtelen megtanulni autót vezetni?

Figyelt kérdés

Most járok tanfolyamra és attól félek nagyon , mi van ha képtelen leszek megtanulni vezetni, mert olyan béna vagyok?

Úgy nézek arra akinek van jogsija, mint egy ufóra, és azon gondolkodom, vajon, hogy tudta megcsinálni?

Azt érzem én képtelen leszek rá!


Lehet azért félek enyire, mert már annyira szeretném


2009. júl. 7. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Nekem a Sedatif pc bevált.
2009. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy meg tudsz tanulni vezetni:)

Én még 15 éves vagyok, de a telken néha szoktam vezetni apám autóját, és nekem is néha úgy remeg a lábam, h a kuplungot nem tudom normálisan kiengedni. akkor azt szoktam gondolni, h én versenyző vagyok, és profi, akkor sikerül, de akkor meg nagyon megindulok. a kormányzással semmi bajom, az szerintem könnyű (öcsém már egyszer megtalálta a kaput)


Keresztanyám meg úgy tanult meg vezetni, h kivitte a férje egy teljesen üres mezőre, és mondta neki, h mennyen amerre akar. Fél órát kocsikázott tolatott meg ilyenek, és a gyakorlaton simán átment, csak az a fránya elméleti.

2009. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ma megvolt a forgalmi vizsgám,sikerült.Annyit tudok tanácsolni neked menj gyakorolni a férjeddel!Nem fog kinevetni,viszont nagy segítség lesz a gyakorlati óráknál,hogy nem az elindulás,megállást,váltást kell gyakorolni,hanem egyből a feladatokra tudsz figyelni!És az oktató kiválasztása nagyon fontos,ha ordibál,rángatja a kormányt rosszul érzed magad vele attól nem fogsz tanulni csak szenvedsz!Ha ilyet fogsz ki akkor válts nyugodtan hátrányod nem lesz belőle!És mindenki elkezdi valahol senki nem született úgy,hogy mindent tudott.Sok sikert!
2009. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
A rokoni körömben mamám bátyja évtizedeken át sofőr volt (nem tudom pontosan,hogy mit vezetett), a fia pedig nem kaphatott jogsit, pályaalkalmasságin kiderült, érdekes az élet:D Amúgy nyugi,gyakorolsz és menni fog:) Nem olyan nagy ördöngősség:)
2009. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ne aggódj,volt egy ügyvédnő,akinek ötödszörre sikerült!!!
2010. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!