Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek egy kicsit?

Mit tegyek ha félek egy kicsit?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy most nyáron kezdem csinálni a jogsimat de félek egy kicsit, nálunk ez ugy mukodik h 17 évesen le lehet tenni de amig nem toli be a 18 at egy nemtudom pontosan de x év tapasztalattal rendelkezo embernek kell melette ulnie. Szoval 1 honapja lettem 17 és most kezdeném csinálni nyáron,de van bennem egy olyan érzés h kimegyek az autoiskolával az utakra és átmegyek ellenírányba vagy lefutok az utrol stb. Mindenki mondta h ne féljek az évfolyamtársaim is, szerintetek jogos a félelmem? mit tanácsoltok? a jogsit meg le szeretném tenni mert jovore ha 18 leszek nyáron már magam akarnék kocsikázni.


17/f



2012. jún. 13. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik országban élsz?


Ha átmenél az ellenkező sávba, az oktatód visszarántja a kormányt. Meg fogsz tudni tanulni egyenesen menni, tényleg nem kell félni, jó ötlet, hogy megcsináod nyáron, csak bele kell jönnöd, ezt nem igazán lehet emagyarázni, érezni fogod, sok szerencsét.

2012. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni az oktató pont azért van melletted hogy korrigáljon. Nem kell kapkodni csak nyugodtan ahogy érzed a témát. Én az elindulástól féltem lámpánál eleinte és kapkodtam ezért vagy lefulladtam vagy akkora gázzal indultam hogy fütyült a gumi. Minél többet vezettem annál jobban éreztem a kuplungot és nyugodtan indultam el nem kapkodva. Ha a mögötted lévő siet akkor had dudáljon vagy anyázzon magában. Nem fog a lámpánál kiszállni és odamenni hozzád. Az természetes hogy az elején kicsit parázni fogsz egyedül de minél többet vezetsz annál magabiztosabb leszel. Sok sikert a jogsihoz. (és csak felelősségteljesen) Nem mondom hogy ne rallyzz mert ugyis fogsz de csak ott csináld ahol nem veszélyeztetsz másokat. :)
2012. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 smitwesson ***** válasza:

Hát persze, hogy félsz! És emlékszel az első csókra?

Azé az is parás volt...

2012. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez szlovákiában van :) koszonom a biztatást :)
2012. jún. 13. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elején még a beiratkozástól is féltem, vagyis csak izgultam. Pihend ki magad rendesen, ha ki is mentek vezetni, az anyósülésnél az oktatónak is van 3 pedál úgy, mint neked, és bármikor korrigálhat..
2012. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nem látnak elég alkalmasnak, nem engednek a forgalomba........remélem!
2012. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is most fogom elkezdeni, bár vezetni sztem majd csak szeptemberbe és októberbe.

De én is félek eléggé..:D Mi van, ha elém ugrik valaki, vagy vki böszmül az útakon...tehát azért nem kockázat mentes...de viszont jó ha van, ezért le szeretném tenni.

Sok hülye megcsinálta, erre gondolok, hogy akiből ki se nézném az is vezet, így nekem is kell, hogy menjen.:)

Szorítok, majd mesélj azért, hogy milyen.:)


21/L

2012. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!