Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő héten kezdem el a nagymot...

Jövő héten kezdem el a nagymotor tanfolyamot, de kicsit parázok, lány vagyok,22 éves és elég vékonyka, (50kg), félek, hogy majd nem bírom el a motort!?

Figyelt kérdés
Motoroztam már, volt már egy 125-ösöm, de nagyot még nem vezettem soha. Szerintetek jogos a félelmem? Véleményeket és motoros csajok tapasztalatait várom.
2010. jún. 22. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz nem lesz gond, nekem is kb ennyi idősen lett jogosítványom.

[link]

Ilyenem volt, de itt egy csöppet elszámítottam magam, Ez valóban nagy motor az én 55 kilómhoz, 1800-s a férjem örökölte:)

Most egy kisebbel chopperrel járok, könnyebben kezelhető.

Figyi, ha egy mód van rá, ne borulj fel, és kerülj olyan helyzetbe, hogy hátrafelé kelljen vonszolnod, főleg lejtőn. Az nem fog menni:)

Jó száguldást:)

Most egy

2010. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Most egy nem tudom hogy került a sztorim végére:)
2010. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a biztatást! :) Igyekezni fogok...csak azért van bennem egy kis félsz, de majd elmúlik! :) Köszi, várom a további tapasztalatokat! :)
2010. jún. 22. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Én jövőre fogom elkezdeni a nagymotort... Eddig nekem is a legnagyobb motorom egy 125-ös közepes robogó volt:)

Jó igaz mentem egy jópárszor nagymotorral, de csak egy-egy karikát...

De amikor 125-ösre mentem az oktató mondta, hogyha akarom mehetek akármelyikkel nyugodtan... Kipróbáltad a Kawa ern-500-ast meg az ern-6-ot is... Meg a bandit 250-et is...

Én is vékony vagyok, 68-70 kg közt... szerintem akkor még 65 se voltam :D

De egyáltalán nem gáz... csak mindig bátran kell menni, mert ha lassan mész sokkal sokkal nagyobb a borulás esélye!

De ha elmondod az oktatódnak, biztosan fokozatosan fog felültetni a gépekre! Nálunk is így volt a lányokkal... a 4. órán pedig már az is vezette a kawasakit, aki életében nem ült motoron :D

2010. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

46 kg vagyok és elbírok egy 168 kg-os mocit...

Szóval ne félj, menni fog!

2010. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!