Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el, hogy pótvizsg...

Hogy mondjam el, hogy pótvizsgáznom kell majd megint? Kicsit félek!

Figyelt kérdés
Sokszor pótvizsgáztam már, legutóbb két tantárgyból(Kémia, Nyelvtan) viszont két év után sikeresen megint úgy néz ki, hogy Nyelvtanból pótvizsgázni fogok. Kb 6db karóm van amit úgy szereztem, hogy írtunk dolikat 2 és havonta és az összeset egyesre sikerül írom. A tanárnőnek mondtam, hogy javítani akarok, de később ezt nem tettem meg és lett 5db egyesem, mert arra is beírt amit nem írtam meg. Tudom, elég gázos a helyzet, de egy idő után kifog derülni és félek, h kbtott idegesek lesznek az ősök, mert sajnos egész évben titkoltam a jegyeket. A tanárom szerint nagyon furcsán is fogalmazok és mondtam, hogy sajnos igen, de nem nagyon tudok rajta változtatni, mert most a szövegértéses feladatnál is próbáltam úgy fogalmazni, hogy jó legyen neki..és csak rosszabb lett.:S(20/L)

2012. jún. 6. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

ha érettségi előkészítőn vagy (abból gondolom h 20 évesen csak van vmi szakmád)akkor nagy a baj,mert szerintem a tanárod ki akar téged onnan szórni az osztályból,és átadni az alattad lévőknek.legalább az ellenőrződet meg mutathattad volna a szüleidnek,tom h nem kötelező felnőtt tanulónak aláíratni a jegyeit,de csak kaptad volna a watott h tanuljál,de nekik is az lett volna a legjobb ha elkérik legalább a félévidet és akkor kiderül h mi a probléma.szal ha idegesek lesznek mondjad nekik hogy el is lehetett volna kérni azt a kuva ellenőrzőt legalább 1-2 alakalommal :D

21/F

2012. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy levegőt, és ess át rajta. Egyébként hogy lehet a jegyeket titkolni?
2012. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
olvasd el 2-es az első kommentet és megtudod.a kérdező már 20 éves :D
2012. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Jaja. Akkor kérdés törölve,a válasz viszont ugyanaz.
2012. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: Igen van, de ez olyan, hogy kb minden osztálytársamnak van szakmája vagy munkahelye:) Az osztályomba 20-50 évesekig mindenkit megtalálsz, mert ez nem nappali tagozat. Ide ha jól tudom 18 kor felett lehet jelentkezni, de szerintem minden esti tagozatú sulira is.

2 válaszoló. Gondolom,, hogy te is titkoltál már valami, ha nem a jegyeidet hanem mást. Na hát úgy;)

2012. szept. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!