Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a matek...

Hogy mondjam el a matek egyesemet?

Figyelt kérdés

Az van ,hogy írtunk egy dogát és sajnos 1-es lett.:(

Csak nem tudom ,hogyan mondjam el...Nagyon sokat szoktunk veszekedni még ici pici dolgokon is.Ebben az évben szerencsére még 1x sem veszekedtünk.Jövőhéten tuti megmondom, de félek ,hogy összeveszünk és nem akarom!!!Nagyon sokat sírtam tavaly emiatt ,hogy veszekszünk és idén ugye szerencsére még nem volt semmi.:)


2012. febr. 11. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd végig.

2012. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem mér segít?
2012. febr. 11. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Abban segít, hogy vannak komolyabb dolgok is a világban, amikért tényleg érdemes veszekedni, de egy matek 1-es az aztán igazán nem a világvége. Mutass rá, hogy ez csak egy kis hiba, amit mihamarabb igyekszel korrigálni. Persze megdicsérni nem fognak érte, de ha ők is megértik, hogy ez nem egy akkora dolog, akkor talán megúszod annyiban, hogy 2 napig nem tévézel és helyette igyekszel kijavítani ezt a jegyet.
2012. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem a világvége, de akkor is fáj amikor anyu dühében mindent a fejemhez vág.:( Megérdemlem de akkor is fáj.:\\
2012. febr. 11. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Erősen gyanítom, hogy elég sokunk kapott büntit, atyai pofont stb, mert rossz jegyet vittünk haza. Ettől most nem kell mindjárt kétségbe esni. Én is mindig féltem, hogy majd veszekednek velem, leordítják a fejem, de meg kell tanulnunk tetteink után felelősséget vállalni! Miért kaptad a matek egyest? Biztos nem azért, mert csúnyán néztél a tanárnénire. Mennyi idő az, amíg szüleid ki lesznek akadva? Pár perc, azt meg ki lehet bírni.


Ha úgy gondolod az is jó lehet, hogy csak akkor mondod el, ha már kijavítottad egy ötössel, de ebben van annyi kockázat, hogy mégis vhogy kiderül a turpisság, akkor meg azt fogják hinni, hogy el akartad sunyulni azt a matekot. De azért te se csinálj ebből drámát, az élettől sajnos még fogsz kapni egy két pofont, ami nem fog tetszeni, de reméljük ezekből majd tanulni fogsz.

2012. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom ki kell bírni..:\

Köszönöm.

2012. febr. 11. 12:24
 7/7 anonim válasza:

Tudom, hogy már megoldottad, de másnak hátha segít:

Légy őszinte, nem kell finomítani a történteket, abból nagy baj lesz. ( Én már csak tudom) Mond meg kerek perec, ha nem tanultál!

2012. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!