Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fiatal (20-25 éves) lányok...

Fiatal (20-25 éves) lányok szoktak autót vezetni?

Figyelt kérdés

25 éves korom ellenére, a munkámból adódóan viszonylag sokat vezetek (úgy havi 5.000km) Heves megye útjain.

Nos, az egy dolog, hogy ált.-ban ffi.-ak ülnek szembe velem a másik kormánynál, de ha mégsem, akkor sem a kérdésben említett női korosztály, inkább az idősebbek.


Kérdésem, hogy szoktak vezetni egyáltalán a fiatal főiskolás/egyetemista lányok ? :)

V.ki jelentkezne, hogy igen, "én szoktam" és ráadásul ebbe a korcsoportba tartozom?!


Konkrétan eddig egy ilyen lányról tudok, egy régi exem... (aki egyébként 19 volt), de jól vezetett és a szülei sem féltették (ahogy én sem mellette); ...mert hogy kifejezetten szeretem, ha utas vagyok az mellett, akit szeretek. Sz'tem ez neki is jól esik, mert látja, hogy felnézek rá, becsülöm, bízok benne.


...már azt sem értem, hogy miért "mindig" a ffi.-ak vezetnek, ha ott van mellettük a b.nőjuk vagy a feleségük ?! Totális bunkóság szerintem...


Vélemények ?



2012. ápr. 11. 14:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

S még az maradt le, hogy a kapus story-t vígan meséli apum mindenkinek, a szikrakert miatt pedig ex-anyósom szinte megvédett - "nagyon rossz helyen van az ott, majd amikor jön a tavasz, akkor átköltöztetem" -, etc.


...ha egy lány csinálja, nem lehet nem így fest a "probléma"-megoldás...

2012. ápr. 19. 00:25
 12/14 anonim válasza:
0%
Én szoktam látni hogy vezetnek ezek a fiatal nők. Katasztrofálisan! Nem is adnék nőknek jogsit! A jobbkezet sem ismeritek! Agyatlanok!
2013. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az említett korosztályba tartozom, lány vagyok és állandóan vezetek, mióta a jogsit leraktam kb. 4 éve.

Imádok vezetni, az autóm a legjobb barátom kb. :)

2015. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

12-es...mindenki magából indul ki...gondolom te valami F1-es versenyzőnek képzeled magad, ha egyáltalán volt merszed letenni a jogsit és nem csak az anyósülésen terpeszkedsz, mert onnan aztán rohadt könnyű pofázni...

Ha meg jogsid van (bár remélem tévedek, mert ilyen idegbetegek aztán nem hiányoznak az utakra mert van belőlük így is elég), akkor nézz szépen magadba és emlékezz csak vissza, hogy te is elkezdted valahol és nem az anyatejjel szívtad magadba...


Na de ne legyen teljesen off...

Kedves kérdező, köszi a pozitív szemléleted, hogy megbízol a női sofőrökben is és nem írsz bunkó dolgokat mint egyesek, sőt! Nagy pacsi érte. ;)

Én személy szerint 2012 óta vezetek (17 és fél éves korom óta pontosan), megjegyzem balesetmentesen. Eleinte természetesen kellett egy kis idő hozzá míg a tanuló autó után "átálltam" a sajátunkra, de amint megszoktam már nem volt "kockabenzin" és lefulladás sem. XD De ezeken kívűl egyéb bakim nem is volt.

Mostanság nem vezetek túl sokat (jelen körülmények között a tömegközlekedés a megfelelő számomra különböző okokból), de amikor csak szükség van rá gond nélkül eljutok A-ból B-be kocsival is. :D

Ezt pedig, -félreértés ne essék-, véletlenül sem dicsekvésnek vagy hasonlónak szánom, de ültek már páran mellettem /mögöttem a kocsiban és sosem panaszkodtak (nem, nem rémítettem halálra őket XD), és biztonságban érezték magukat, ami azt hiszem mindent elmond.

Fun fact: hogy csak a szűk családi/baráti kört említsem, csak mi lányok/nők vezetünk, pedig akad azért néhány pasi is köreinkben. ;)


24/L

2018. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!