Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan kell fejméretet számoln...

Hogyan kell fejméretet számolni bukosisakhoz?

Figyelt kérdés
Internetről rendelnék, de nem tudom pontosan mekkora kell.

2012. márc. 5. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogsz egy szabócentit (mérőszalagot) és megméred a fejkörfogatodat vele. Kapsz egy számot kb. 52-55 cm környékén, az a fejméreted.


Bukósisakok mérettáblázata :

A fül felett mérhető legnagyobb fejkerületet mérd meg a megfelelő sisak kiválasztásához.


XS = 53-54 cm

S = 55-56 cm

M = 57-58 cm

L = 59-60 cm

XL = 61-62 cm

XXL = 63-64 cm

2012. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél próbálás nélkül sisakot, különböző márkák ugyanazon mérető sisakja között is van különbség tehát pl: két különböző márka S-es sisakja nem biztos hogy egyforma méretű még ha mindkettőre az is vam írva hogy 55-56cm . Itt a saját példám: én S-es sisakot hordok de haverom M-es sisakját szűkebbnek éreztem mint az enyémet.(amikor próbáltam vacsi új volt a sisakom tehát nem azért éreztem nagyobbnak hogy már agyon volt használva)

De ha mindenképp internetről akarsz vásárolni azt javaslom menny be egy boltba és próbálj fel egy párat és az alapján rendelj.

2012. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyon pici a méretkülönbség, jobb próbálni!
2012. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül rendeltem, méret először kicsinek tűnt, de amint felvette a fejfomámat és kicsit megnyúlott pont jó lett. :)
2012. ápr. 9. 18:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!