Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezek az üzemanyag árak mellett...

Ezek az üzemanyag árak mellett nem jobb lenne egy bicigli?

Figyelt kérdés

Addig amíg nem veszek egy biciglit, addig meg tologatom az autót, hogy legalább hasznos legyen!

Társaim az erő legyen veletek!



2012. jan. 11. 10:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hidegben hajnalban főúton én sem szívesen tekernék 15-20 km-eket... :)


Tömeg-közlekedve "csak" 1 óra. (Kocsival 30 perc...)

2012. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Október 12-én, amikor a benzinár elérte a 400 ft-ot, nekem elegem lett, még azon a héten eladtam az autót. Bevallom hiányzik, de inkább megoldom a közlekedést máshogy, ennyit már sajnálok benzinre költeni. Azóta nem kell kötelezőt, súlyadót, baleset adót fizetni, nem kell műszakiztatni, arra figyelni, hogy mikor húzzák meg. Tömegközlekedéssel, és kerékpárral is lehet közlekedni, addig szinte mindenhova kocsival mentem, el voltam lustulva, így maradnak az alternatívák, a kerékpártól meg frissebb is vagyok, jobban érzem magam, már nem is érzem szükségét az autónak, és igen, bunkó vagyok, de csak röhögök azon, hogy más itt siránkozik, hogy drága a benzin. Ha drága, járj bringával, tömegközlekedj. (Persze akinek muszály azzal együttérzek, pl a fuvarozók, mert az árakon is meglátszik a magas üzemanyagár)
2012. jan. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

01:09

Újpest-Gellért tér távot teszem így meg bringával oda vissza/nap, alig több idő, mint dugóban kocsival. (bkv 40 perc)

2012. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!