Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezek az üzemanyag árak mellett...

Ezek az üzemanyag árak mellett nem jobb lenne egy bicigli?

Figyelt kérdés

Addig amíg nem veszek egy biciglit, addig meg tologatom az autót, hogy legalább hasznos legyen!

Társaim az erő legyen veletek!



2012. jan. 11. 10:25
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Kifacsarják még a maradékot az olajból, aztán olyan 10év és áttérünk másra. De addig amíg a nép bírja, addig miért ne? Ha valami véletlen folytán a világ népe nem venné a benzint, hidd el nekem igen rövid idő alatt lenne rá alternatív megoldás, amiből megint lehet pénzt keresni. Ilyen egyszerü. Ha a nép megakarja majd venni az utolsó 10liter benzint is 10millióért, akkor ezek elis adják neked, kétséged ne legyen.
2012. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

10.49


Megértelek és osztom a véleményed!

2012. jan. 11. 10:53
 13/23 anonim válasza:

Minek?


Nem az a veszélyes hogy a-ponból b be 100km / 100Ft vel többért jutsz el, hanem hogy mindenre rárakódva produkál hatalmas áremelkedéseket, Az meg hab a tortán hogy ebből egyből infláció lessz!

2012. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

köszönjük a kedves kormánynak mindezt!

Ellenzékben nagyban hirdette hogy csökkenteni kell a benzinárakat, mert ha a benzin drága akkor minden drága.

Erre mit csinálnak? jól megnövelik a jövedéki adóját az üzemanyagnak.

2012. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
7%
kedves kerdező mi az a bicigli??én csak biciklit ismerek....,..és most lehet köpködni lepontozni mert milyen bunkó vagyok....de hát ez annyira alap ...és latszik hogy nem elírta mert a g-betű közeleben sincs a k-nak meg az a kérdező az egyik kommentjében is így írta le......mar meg se merem tőle kérdezni hogy azt a szót hogy kamion j-vel vagy ly-vel kell irni........mondjuk ami a legelszomorítóbb hogy nem egyedi eset valaki a multkor azt írta hogy:"kinek mi a véleménye a wolksvagen golf-ról???szeintem megbízható,nekünk is az van!"....hogy a saját kocsid nevét ne tudd leírni rendesen .......kritikán aluli......
2012. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
53%
De a hülye is látja, hogy az egész arra ment ki, hogy az MSZP-t ellehetetlenítsék ellenzék ként, majd hírdetve hogy szar mszp jól megnyerjék a választásokat, majd lehet azt csinálni amit csak akarnak, mert egyrészt belesznek betonozva, másrészt meg évekig lehet még az embereket riogatni az emútnyócévvel. Csomó olyan problémát feszeget a kormány most, amit az MSZP évekkel ezelőtt megmondott, hogy megkell oldani, de az akkori megoldásokat rendre leszavazott az ellenzék. Lehet mostanra nem itt tartanánk egy felelős ellenzéki politikával, de a párt érdekek fontosabbak voltak Orbán úrnak...
2012. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
64%
És most én is beleköthetnék abba az undorító, "kritikán aluli" hányásodra, ami brutálisan nélkülöz mindenféle szép érzéket, vagy helyesírási szabályt, még sem teszem. Mert itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy értsd mit akar a másik! De 14évesen ez nyilván még magas neked!
2012. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
De jobb a bringa. De én a rossz látásom miatt nem tudok. Ezért marad a bkv. Remélem, következő hónapban azt is leállítják, még szerencse, hogy csak 6 km-re lakom a sulitól, másfél óra alatt benn is vagyok. Esőben, szélviharban kicsit több.
2012. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó de csak max 1-2 km-es távra.

Én falun lakom és a város 8 km. Oda biztos nem fogok betekerni, meg amúgy is diákbérlettel járok :P


Ha már üzemanyag spórolásról van szó akkor én a motorra voksolok. Nekem van is egy, 3,5l-t eszik de nem nagyon járok vele mert a busz még mindig olcsóbb nekem ameddig diák vagyok.

2012. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb egy bicikli. Amíg 5 litert fogyaszt a kocsim 100 km-en teszek a benzinárra és kész!!
2012. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!