Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Neont rakhatok az aljára?...

Neont rakhatok az aljára? Oldalra ki lehet vezetni a kipufogót? A motorháztetőbe be lehet épiteni légbeőmlőket és rácsokat vagy esetleg lehet mas szinü a motorháztető mint az autó? 13as helyett 15ös felniket lehet rá rakni?

Figyelt kérdés
Szeretném feltuningolni Ladámat! De nem tudom h mit tudok vele csinálni amibe a rendőrök nem kötnek bele, és nem kell papirokat rendezni! Kérem a segitségeteket. Kérlek segitsetek mert nagyon fontos lenne
2011. dec. 20. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de a videóban szereplő autó messze áll egy Rally autótól.


1. Mivel le lett rövidítve a hátulja ezért ennél még kevesebb tapadás van a hátsó keréken mint eddig. Ha jól tudom valahogy 65-35 körül van a súlyelosztás amit ballasztsúlyokkal szoktak kompenzálni, te ezt megcsináltad kb 80-20ra, és kétlen hogy kiszámoltad a ballasztsúlyokat.


2. Ha jól látom a motorja érintetlen maradt, ami egyáltalán nem rally vonás.


3. A hangjából tippelve valamit csináltatok a kipufogóval, most nem tudom hogy csak hátsó dob e, vagy komplett kipuff rendszer, de mérget veszek rá hogy a porlasztó és a vezérlésbe nem lett belepiszkálva ami szintén nem rally autó vonás pedig szükséges hozzá.


4. Nincs benne bukócső, áramtalanító kapcsoló, nem lett a motortérből felesleges dolgok hátra pakolva, nincs biztonsági ülés, és nincs 3+ pontos öv sem.


5. Ha ilyen autót szériában gyártottak volna, akkor a Top Gear tesztje szerint nem a Fiat Multipla lenne a legrondább autó hanem ez. Ez valami bűn ronda, bár ez csak személyes vélemény, a szépség az egy szubjektív dolog.


6. És még lenne millió olyan dolog amibe bele tudnék kötni, de most nem fogok okoskodni mert tudom, nem értek hozzá.


7. Ez az autó ránézésre is életveszélyes.



(Egy homológ Rally autó tervezője)

2011. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
csőváz van benne. Betont öntöttem a hátsó üllés helyére, h legyen tapadás, 200kgs beton. nem érdekel h mit mondtok, nekem ez jó első munkának. Más nem tudja elmondani magáról h 16 évesen ilyet csinált és teljesen egyedül. később lesz ez még jobb is. http://www.youtube.com/watch?v=XRCzZ9qzf4E
2011. dec. 23. 17:54
 13/14 anonim ***** válasza:
létezik az autóépítés, meg létezik az igénytelenség. Az első autódat értem, a maga módján frankó is. De a neon, meg a tuning rács az a legalja, utolsó cigány, putris ótvarság. Ha már tuningolsz, akkor gondolkozz rally designban. 4 hella elöl, szélesebb futómű, rally festés, ilyesmi. ez is egyedi, és kevésbé cigányos.
2011. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És kiöntötte betonnal :D:D:D:D:D:D:D

Hát besz@rok :D:D:D:DD:D:

2011. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!