Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Neont rakhatok az aljára?...

Neont rakhatok az aljára? Oldalra ki lehet vezetni a kipufogót? A motorháztetőbe be lehet épiteni légbeőmlőket és rácsokat vagy esetleg lehet mas szinü a motorháztető mint az autó? 13as helyett 15ös felniket lehet rá rakni?

Figyelt kérdés
Szeretném feltuningolni Ladámat! De nem tudom h mit tudok vele csinálni amibe a rendőrök nem kötnek bele, és nem kell papirokat rendezni! Kérem a segitségeteket. Kérlek segitsetek mert nagyon fontos lenne
2011. dec. 20. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Neont rakhatsz, és a parkolóba villoghatsz vele. Közúton nem.

Oldalra kivezetheted a kiput nyugodtan. Lehetőleg ne az ajtó elé, mert befulladsz.

Motorháztetőbe rakhatsz beömlőket, rácsokat. Át is festheted.


15"ös felni is mehet rá.

2011. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kíváncsi vagy az ilyesmi átalakítások feltételeire, javaslom a 6./1990. számú KöHÉM-rendelet olvasgatását. Nem valami szép, de ennél részletesebb leírást nem nagyon találsz.

Neont szerelhetsz az autó aljára, csak ne legyen balesetveszélyes és ne használd közúti forgalomban, mert az meg tilos. Az oldalra kivezetett kipufogó is csak akkor jó, ha tudsz róla műbizonylatot mutatni, hogy márpedig ez nem balesetveszélyes, nem eregeti a füstöt és még a zajkibocsátási szabványoknak is megfelel. A motorháztetőre épített légbeömlővel különösebb gond nincs (értelemszerűen ne takarja ki a forgalmi sáv felét, ne essen le magától és hasonlóak), a motorháztető pedig akkor lehet más színű, mint az autó, ha ezt bejegyezteted a forgalmiba. A 15-ös felni nem elképzelhetetlen, de rendőrtől függ, mennyire köt bele. A lényeg, hogy a sárvédő alól semmiképp se lógjon ki, mert nem nagyon van olyan rendőr, aki azt tolerálná. Ha ezzel nincs gond és egyébként elfér a kerék a kerékjáratban, akkor ebbe aligha fognak belekötni.

2011. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez nem a Need For Speed.


!!!6/1990 KöHÉM!!!

2011. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha nalad a fent leirtak jelentik a tuningot (neon,rácsok??..stb)akkor inkabb ne is csinalj semmit a kocsival....foleg ne egy szegeny ladabol.......nem erdemelne meg.....
2011. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De azért a lada is jól kell kinézzen!
2011. dec. 21. 06:11
 6/14 anonim ***** válasza:

Én egészen mást ajánlanék neked.


Első körben erősítsd meg a futóművet, ültesd lejjebb, és szerezz be hozzá nagyobb fékeket.


Második körben vegyél hozzá egy 4-2-1 leömlőt, és sport kipufogó rendszert hozzá.


Harmadik körben vegyél rá iker Weber karburátort K&N nyitott fedeles szűrővel.


Negyedik körben vegyél rá nagyobb felnit és szélesebb gumit. Ha olyan felnit veszel akkor vedd meg még a VFTS szélesítést.



Számomra ezt jelenti a tuning. Miért szereznél te orosz autó aljára neont rakni? Vagy légbeömlőt? Ez nem egy Japán driftcsoda kérlekszépen, és soha nem is lesz az. Ne akarjuk másnak feltüntetni az autónkat mint ami.


Nem kellenek rá csilli villi kipufogók, elég ha egy nagy luk ott van a hátulján. Légbeömlő minek? Semmi gyakorlati haszna nem lesz, és van egy olyan sejtésem hogy műanyag öntapadós légbeömlőt akarsz felrakni ami oltári botrányosan néz ki.


Szerintem az a legjobb ha úgy csinálod meg amit mondtam hogy kb full úgy fog kinézni a lada mint a gyári, attól függetlenül hogy majdnem egy VFTS-el fog vetekedni (najó azért nem, de közelít hozzá)

2011. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem öntapadós légbeömlőt akarok, én szabnám ki és csinálnám meg, nem foglalkozok gyári dolgokkal, egy kocsi legyen egyedi. A leültetés nem jó semmire, inkább megemelem, terepen nem akarom mindig od8b8szni az alját. élég széles kerekek vannak most is alatta esetleg a nyomtávon kéne szélesiteni, és kéne pár BMW alufelni is rá. A kipufogót is én csinálnám, nem a kinézet számit hanem a hang. Már csináltam egy rally autót, kicsit érdekesen néz ki, de nem rossz http://www.youtube.com/watch?v=XoTCHvhFTrY De ez most utcai autónak készül, és nekem ck az számit h egyedi legyen,és a saját kezemmel csináljam.
2011. dec. 21. 19:39
 8/14 anonim ***** válasza:

Amit csináltál és a videót mutogatod róla, az egy ótvar szar. Egy szegény járgány, egy márka megszégyenítése Tirpákfalván.


Egy közútra való autót meg önkényesen nem alakítgathatsz át. A kipuf-ról kell műbizonylat, mely szerint megfelel a különböző szabványoknak. A gagyi légbeömlőket meg hasonlókat megcsinálhatod. Szólj ha jössz Kom-Eszt megyébe, röhöghetnékem támadt...

2011. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
neked az, de mas nem ezt gondolja. nem mindenkinek olyan fos felfogasa van mint neked. neked a roller a csucs jargany.
2011. dec. 22. 19:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az előző hozzászólóval. A megszégyenítés szó új értelmet nyert.
2011. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!