Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Drága egy autó fent tartása?

Drága egy autó fent tartása?

Figyelt kérdés

Nemsoká meglesz a jogosítványom. Gondoltam elkezdek spórolni pénzt valami kis használt autóra,városban jó lenne az nekem.De apám azt mondta,hogy felejtsem el a saját kocsit,mert rengetegbe kerül fent tartani.


Mit jelent,kb milyen összegről van szó?

Benzint + matricát ne számoljuk bele,csak az egyéb dolgokat.


2011. dec. 16. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
igazából pont a benzin+ műszaki+biztosítá miatt kerü sokba, mert még egy használt autó sincs olyan rossz állapotba hogy azt hű de nagyon szerelni kelljen. szóval elég drága az autó fentartása, főleg hogy ha fiatal vagy+újjogsi mert akkor a biztosításra is többet kell fizetni
2011. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az autó fentartási költségei a következőkből tevődik össz

e:

üzemanyag ,kötelező biztositás,teljesitmény adó,szerviz,alkatrészek.esetleg büntetés ha becsùszik.(nekem sajna időnként becsùszik,pedig vigyázok)

Nekem kis fogyasztásu suzukim van,munkába járok vele és kb 15-20 ezer ft a havi költsége átlagban.

2011. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos évek óta luxus a kocsi fent tartása, ha találnék az otthonomhoz közeli munkahelyet el is adnám a kocsit, busz bérlet + bicikli+ havonta 1-2 alkalommal taxi még mindig olcsóbb mint kocsit fent tartani
2011. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 atilis ***** válasza:
Egy havi 20 ezerrel számolhatsz átlagban, és kezdőként nekem is Suzim van. És még talán ez a legolcsóbb.
2011. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyit keresel:)
2011. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most milyen autóról beszélünk? Egy Suzuki Swinftről vagy egy Rolls Royce Phantom-ról?
2011. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!