Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet egyáltalán kenőpénz...

Lehet egyáltalán kenőpénz nélkül is jogsit szerezni?

Figyelt kérdés

Aki járt már így, adjon tanácsot:

Fiam - már 10 pótórával - nem tudott átmenni az első forgalom vizsgán. Oktatója azt mondta, meg lehetett volna szerezni, 30 ezerrel. De ezt csak négyszemközt mondta. Senki nem hallotta. A fiúk nem is beszélnek róla egymás között, ahogy járnak még vezetni. Most ott tartunk, hogy még 12 ezer a vizsgadíj, még kell 3-4 pótóra, s még 30 ezer a "megoldás" pénz. Össz-vissz 50 ezer. S már eddig is benne van 140 ezerbe!!!

Férjem azt mondja, ki kell fizetni, mert ez a mai Magyarország!!!

Felháborító!!! Fel jelenteni nem tudjuk, mert mivel bizonyítjuk? Biztos nem nekünk hisz a bíróság, hanem az oktatónak.

Vagy menjen másik céghez vizsgázni?

Mit lehet tenni?

Ki járt már így?


2011. nov. 4. 20:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

A diktafonos megoldát sz@rt nem ér, semmilyen hatóság nem fogadja el bizonyítékként, sőt, még büntetnek is érte, lévén a lehallgatáshoz csak a rendőrségnek (külön engedéllyel) és a titkosrendőrségnek valamint az államvédelmi szerveknek van joga!


Ha te ezt megteszed a bíróság élből semmisnek veszi, mint bizonyítékot és még téged jelenthetnek fel. Ez csak beijesztésre jó, semmi másra.



Erre a válasz így van.. még majd rá fogják verni hogy ő akarta megvesztegetni a vizsgabiztost és olyat fog kapni hogy nem teszi zsebre!


Ez nem játék.. nincs joga sem hozzá.. és nem fogják elfogadni ugysem.. viszont az oktató sz@rba tudja tenni a fejed .. mert a VIB az vele lesz fölleg ha olyan VIB akivel már együtt dolgozik 20 éve..


Gondolkodjunk már gyerekek! :)

2011. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Így van ahogy a felettem lévő is írtam teljesen egyetértek vele.

Amugy meg a pénzt elöbb el teszik utána kapja csak meg a vizsgát ha már lekenésről van szó, és azt vissza sem fogja kapni, ha meg meg fenyegetik az oktatót és a vizsgabiztost, még a tanulóra fogják majd a vizeslepedőt húzzni tehát a tanuló se így se ugy nem fog jól kimászni belőle!

2011. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Az, hogy háborogsz hogy "De ez felháborító!!" nem ér semmit.

Én lefizetések nélkül szereztem meg a jogsim, elsőre és 0 hibaponttal.

Nem lehet, hogy a fiad kicsit bénácska, vagy túl izgulékony?

Bár az is tény, hogy Magyarországon ma már a döntő többsége az oktatóknak és vizsgabiztosoknak ilyen, le kell fizetni..


20N

2011. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megszerezte a jogsit, sajnos, kenőpénzzel. Én eldönteni nem tudom, mennyire viselkedett bénán. Szerintem talpraesett gyerek, hiszen saját lábán él meg. Több végzettsége is van, dolgozik. Nem a nyakamon él.

Azon a napon csak "fizetősek" vizsgáztak. Ha most nem fizetett volna, még + 40 ezer. Órákat kellett volna vennie újra.

2011. nov. 29. 07:09
 35/37 anonim ***** válasza:

Elég lehangoló dolog, hogy csak kenőpénzzel megy.


De egyébként balesetmentes közlekedést kívánok neki.

2011. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Az ilyen vizsgabiztost aki megpróbálna megszivatni úgy elverném ,hogy 1 hónapig szívószállal enné a pörköltet. Aztán kiröhögném a bíróságon, hogy nincs rá tanúd öcsisajt,hogy én voltam. Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten..
2011. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Nekem kenőpénz nélkül ment a dolog. Második vizsgán elég szigorú vizsgabiztost kaptam, akinél aznap más sokan bukta, én mégis átmentem kenőpénz nélkül. El se tudom képzelni, hogy az oktató mondjon ilyet :S
2011. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!