Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy nyugtassam meg magam...

Hogy nyugtassam meg magam rutinvizsga előtt?

Figyelt kérdés

3. alkalommal készülök rutinvizsgát tenni b kategóriában. Még nincs időpontom, valószínű 24-én vizsgázom. 1. alkalommal a kocsibejárót húztam előre menetben, azt sajnos nem is tudtam volna megcsinálni, egy kicsit az oktatómat is okolom e miatt, mert soha nem tudtam rendesen megcsinálni, de vizsga után sikerült megtanulnom. 2. vizsgára is úgy mentem, hogy úgy éreztem, hogy menni fog. A saroktolatást akartam húzni és azt is húztam. De elszúrtam, ráadásul előre menetben szúrtam el, felhajtottam a patkára. Soha nem fordult még elő ilyen velem.

Idegileg már ki vagyok teljesen. Páromtól távol vagyok már 3 hónapja, 14 hónapos kislányunk velem van, de sajnos már ez sem tud belém lelket önteni. Ráadásul a 2. vizsga napján még apukám is rátett egy lapáttal az idegi állapotomra. Nála lakunk most, míg a vizsgát leteszem, aztán megyünk haza. (Külföldön élünk) Semmiképp nem tud minket sajnos meglátogatni párom és mi se ugrálhatunk hipp-hopp.

Mivel tudnám megnyugtatni magamat? Már úgy vagyok vele, hogy még egyszer megpróbálom, ha nem sikerül, akkor hazamegyünk.

Mit tanácsoltok, mi nyugtathatna meg? Párommal szoktam beszélni, már nem sokat segít. Már rettenetesen hiányzik:(((((((((


2011. okt. 16. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
én abba az időbe megittam egy felest
2011. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja,és meg kell tanulni vezetni
2011. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vizsga előtt? Alkoholt? kösz nem, egyébként sem szeretem az alkoholt, évente csak pár milit döntök le a torkomon.
2011. okt. 16. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi köze a saroktolatásnak párodhoz??? :o

Szerintem ez nem fog menni. Ha valaki előre nem tud beállni 2 bolya közé akkor szerintem nincs értelme az egésznek ne haragudj. :(

Egyszerre vezetésnél amúgy is sok dologra kell koncentrálni de te még ráteszel egy lapáttal azzal hogy 30 másik dolog jár a fejedben. Kifogást nem fogadja el a vizsgabiztos ,és az se ha valakit figyelmetlenség miatt elgázolsz az úton vagy összetöröd magad. (De 3x rutinon megbukni egymásután az kemény) 5 ig még próbálkozhatsz utána pszihologia igazolás kell. Ne gondolkozz semmi máson azt ajánlom ,legyél laza ne gondolj arra hogy megbux.. Úgy is megbux ha megbux.

2011. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Meg tudom csinálni az összes feladatot, oktatóm is nagyot csodálkozott, hogy elszúrtam. Csak vizsgázni nem tudok:((((

Pedig eddig minden vizsgát meg tudtam csinálni (érettségi, nyelvvizsga, diploma), de ez most kifogott rajtam:((((

2011. okt. 16. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy 2-3 diannáscukor is csodákra képes valóban ,csak nem akartam már ezt reklámozni. De ezek szerint más is így csinálja XD
2011. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet még olyat kapni? Nem tudtam. A múltkor órán együtt vezettem egy sráccal és ő a leszarom tablettát ajánlotta, de nem tudom, hol lehet kapni, mert bevált azt hiszem nálam is. Nem tudja valaki hol lehet kapni olyat?
2011. okt. 16. 10:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Úristen!


Kérdező járjál már egy kicsit a Földön! A dianás cukor és az alkohol is csak poén éppen úgy mint a "leszarom tabletta". Ilyen nincs, átvitt értelemben kell értelmezni. Vannak nyugtatók az igaz, de ha soha nem vettél be, nem tudod milyen hatással van rád, akkor nem ajánlom hogy ezt vizsga előtt próbáld ki. A nyugtatótól belassulsz ami vizsgára nem éppen ajánlatos...


Próbálj meg koncetrálni, és csak az adott feladatra koncetrálni. Amúy nem értem miért nem kint csinálod a jogsit, de mindegy...

2011. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!