Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen trükkök vannak az...

Milyen trükkök vannak az időhúzásra?

Figyelt kérdés

Nagyjából két héten belül ki lesz tűzve a forgalmi vizsgám időpontja.Még nincs meg hogy mikor vizsgázok, de már most izgulok miatta.Bízom benne hogy minél több pirosat kapok, illetve van egy hely ahova ha behajtunk az viszonylag elvesz néhány percet és kicsi a hibázási lehetőség.

Tudtok nekem tippeket adni arra hogy lecsökkentsem a vezetés idejét és ezzel az esélyét is arra hogy hibázzak?


2009. ápr. 17. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira sokat hibázol, hogy időt kell húzni, akkor lehet nem érdemes ennyire sietni, vegyél még pár pótórát. Ha meg csak az izgalom miatt hibázol, akkor próbáld ezt csökkenteni: kevesen tudják, de lehet beszélgetni vizsga közben az oktatóval és a vizsgabiztossal is, hidd el, sokat jelent az oldott légkör. Én is csak az első két percben izgultam a forgalmin (pedig nagyon stresszes vagyok), utána már teljesen úgy éreztem magam, mint egy sima órán. :) Át is mentem hibavonal nélkül.
2009. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
énis csak elötte izgultam nagyon amikor beültem az autóba annyira már nem izgultam mert figyeltem a dolgomra. sztem szükségtelen az időhúzás. az oktató tudja hogy mikor állsz készen addig ugysem küld el vizsgázni. ha meg elküld az azt jelenti hogy már tudod amit kell.
2009. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod amíg így állsz neki, addig isten ments hogy jogsit adjanak .... ááááááááááááááááááá sikítok ......
2009. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg gáz erre spekulálni, mert a vezetői engedély nem erről szól!
2009. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én értem hogy nem erről szól, a múltkor már mentem egy vizsgakört, amire azt mondta az oktatóm, hogy ha az vizsga lett volna, akkor átmentem volna.Addig én sem akarok menni, amíg nem érzem magam úgy hogy fel vagyok rá készülve, csak hát jó lett volna néhány tipp.De senki nem arra válaszolt, amit kérdeztem.Azért köszönöm a válaszokat.Ezt magamtól is tudtam.
2009. ápr. 18. 16:53
 6/6 anonim válasza:
Szia Én 17/L vagyok kb 1 hónapja van jogsim! Ne húzd tovább csináld meg rakd oda magad! És figyeld a környezeted Tükrök!! Ha Elégszer nézel össze a vizsgabiztossal a visszapillantó tűkörbe annál biztosabb az M-betűd!!!
2009. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!