Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen yachtot vegyek?

Milyen yachtot vegyek?

Figyelt kérdés

26-28 méteres körüli kategóriában yachtot szeretnék vásárolni. Szerelmem a sebesség így a leggyorsabbat szeretném.


Amit eddig találtam az a Canados Open 90-es 47 csomós max sebeséggel. Melyik yacht gyorsabb ebben a méretkategóriában?


2011. júl. 15. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
azt nem értem hogy embereknek miért jó ez nem tud dicsekedni mert nem ismerjük de nem vágom hogy miért jó neki (figyi ha megteheted hogy hobbinak veszel egy ilyen rohadt drága hajót akkor nem itt fogsz kérdezősködni)
2011. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
hát sztem nemsok ember van itt aki tudja XD sztem ide az ÁTLAGemberek járnak :P
2011. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Vegyél rögtön kettőt, akkor nem lesz baj!
2011. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Akkor már nekem is vegyél légyszi
2011. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
nem tudom de tetszik a hajó amit belinkeltél majd ha megvetted vigyél el egy körre oks ;)
2011. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti fake, és hogy miért? Mert aki ilyet vesz, az nem kérdezősködik a neten, hanem elmegy egy üzletbe. Pl. egyik ismerősöm is a márkaboltban érdeklődött, ahol mutattak az igényeit kielégitő modelleket.
2011. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Persze,h az:) Sztem mindenkinek nyilvánvaló volt. Ki jön utcazenére?
2011. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Átlag ember vagyok, illetve voltam. Csak egy jó üzlet bejött és igen hirtelen jutottam a pénzhez. És nekem eddig is bevált az oldal, így gondoltam talán ebben is tud valaki segíteni.


És arra a válaszra, hogy "ide csak átlag emberek járnak" azt tudom mondani, hogy nem kell milliárdosnak lenni ahhoz, hogy az embert érdekeljék a hajók. Egy átlag embert is érdekelheti a téma annak ellenére, hogy nem tudja megengedni magának, minthogy engem is mindig érdekeltek a yachtok még szegény koromban is.

2011. júl. 15. 19:26
 9/17 anonim ***** válasza:
már bocs, de üzleti érzéked nulla, ha átlagember voltál és most bejött egy üzlet, erre jól elvered luxus yachtokra... inkább fektesd be valamibe, hogy még több legyen. :)
2011. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Látom itt már az elejétöl nem a kérdés volt a lényeg, hanem az anyagi háttér. Felteszem máshogy a kérdést.
2011. júl. 15. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!