Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Obiban vegyek szerintetek...

Apanacsi kérdése:

Obiban vegyek szerintetek biciglit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 16:01
 1/4 igen nemm válasza:
Maximum BICIKLI az amit ott venni tudsz...
2011. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább biciklit kérj, azt lehet tudnak adni. Ezenkívül, ha neked megfelel minőségben és árban is akkor ott, ha nem akkor máshol. Nemismerem a kínálatot de én nem vennék tesco, auchan és hasonló helyeken.
2011. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél bicikli szaküzletben. Amit ilyen áruházakban kapsz, azzal max eljársz pár hétig, hónapig, de aztán többet javítod, mint amennyit rajta ülsz.
2011. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

obiban + tescoban én sem vennék , mert ott nagy sz*r mind !!

De én pl auchanban vettem az olimpia bringám 45 ért és nem hiszem hogy rosszabb lenne mint ha bementem volna valami olimpia kerékpárokat forgalmazó helyre (AUCHAN) és akkor mi van ? nem mindig = a sz*rral ami ott van 7 éve van meg nekem és nem kímélem !!és kb hátsó külső gumira + belsőkre költöttem és ennyi a kiadások + 1 kis olaj a láncra! Auchanban is vannak nagyon gáz bringák ,de ott vannak normális darabok is elfogadható áron SZERINTEM!! Vagy még ott van a hervis vagy a decathlon

2011. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!