Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan a...

Tetris kérdése:

Van még rajtam kívül olyan a világon, aki nem tud autót vezetni?

Figyelt kérdés

Mert egyszerűen nem tudok. Képtelen vagyok figyelni a forgalomra is, közben fék, gáz, kuplung, irányjelző, kormány, piros lámpa, sávváltás,... nem tudok egyszerre ennyifelé figyelni.

A mazsolát pedig a többiek könyörtelenül leszorítják, rádudálnak, mutogatnak. Próbáltam már százszor is, hogy kimenjek vezetni, de tiszta görcsbe áll a gyomrom már az induláskor.

Jogosítványom régóta megvan, de félek a vezetéstől, félek a többi kocsitól, félek a forgalomtól, félek, hogy ügyetlen leszek, félek, hogy valaki megsebesül miattam.

Ezért inkább gyalogolok, cipekedek, ázok-fázok, várakozok, és szagolom a buszon mások bűzös leheletét.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlenség?


2011. febr. 3. 16:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Az éjjel vezetést pedig úgy értettem, hogy fáradtan tök rossz lenne nyomogatni a kuplungot, meg ide-oda tenni a váltót. :)
2011. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%
ja hát aki kicentizi.... akkor ne azt mondd hogy a manuális váltóval van a gond, hanem azzal, hogy szereted kicentizni...
2011. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki volt mazsola, csak valaki elfelejti. :)

Kezdd városon kívül, vagy este, vagy ahol kisebb forgalom van. Nyugi, bele fogsz jönni! Viszont gyakorlás nélkül sose tanulsz meg vezetni.

2011. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicentizésről azért szó nincs. Van ott bőven táv. Egyszerüen csak mégse annyi, hogyha manuálissal lefulladnék, egyből be is tudnám indítani újra és kuplung, 1 és 2 és 3. Így automatával meg egyből kikanyarodok és már fel is tudom venni a forgalom ritmusát, nagy ívből szarik rá, hogy kikanyarodtam elé.
2011. febr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam ilyen amikor 1-2 hetes volt a jogsim de aztán bátyámmal kimentünk egy kihalt helyre aztán szépen lassan belejöttem a dolgok menetébe. Ma már szinte automatikusan megy a kuplung gáz fék stb... nem kell félni nyugodtan kell vezetni amég nem megy úgy a vezetés hogy tudd tartani a tempót addig ne menny forgalomba mert csak baj lesz belőle
2011. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok - egyből levizsgáztam- és nem volt nagyon lehetőségem gyakorolni - de uracskámmal egyetértésben megállapítottuk, hogy mindenkinek jobb, ha én nem vezetek. Meg nincs is autóm. Viszont sok álláslehetőségtől estem el emiatt, de lehet, hogy az is jobb így. Egy előnye is van: rengeteget olvasok a tömegközlekedésen :)

A vizsga után nem sokkal azt álmodtam, egy kocsit kell hazahoznom a Balaton mellől. Mentem, mentem vele,de nem találtam a féket. Nem volt. Az a megoldás született az éji homályban: majd lépésben, a szélén gurulgatok. Még a megérkezés előtt (szerencsére:) felébredtem: vízben úszva a gyötrelemtől.

2011. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyekkori vágyam, hogy sofőr lehessek, ennek ellenére forgalmi vizsgázni sem mehettem, mert az oktatóm szerint idióta vagyok. E-learning két hét alatt lett kész, elsőre meglett, eü szintén elsőre meglett, vezetni nem tudok megtanulni. Elúszott az álmom. 1,5 éve emiatt ostorozom magamat. Egyébként nem féltem soha a vezetéstől, és 14 éves koromban már AM jogsit akartam, csak nem engedték a szüleim letenni. Már 20 elmúltam, és most derült ki, hogy hikomat vagyok. Legszívesebben a nyakamba akasztanàm a ,,A világ legnagyobb lúzere" táblát. Minden kresszel kapcsolatos dolgot tudok, de az oktatóm szerint ilyen hülyét nem lehet megtanítani, mint engem...

Pedig mindig mindent meg tudtam tanulni, hangszeren tudok játszani, angolul beszélek, van három szakmám is, és hamarosan felvételizek egyetemre (nem büfészakra). Mégis agyhalott ge ci vagyok. :)

2020. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!