Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vizsgàn baj a kicsi...

Vizsgàn baj a kicsi sebességtullépés?

Figyelt kérdés
B kategoriàs jogsit csinàlok. Amikor vizsgàzok és mondjuk 50nel kell menni akkor baj ha kicsit tullépem (nem durvàn csak mondjuk 52-53ig) a sebességet? Vagy inkàbb menjek egy kicsit lassabban?
2011. jan. 25. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne lépd túl, de ne is akadályozd a forgalmat.
2011. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem, alapból ha 10 % kal túlléped az 50 net az még nem szabálysértés (ahány autó annyiféleképpen kalibrált km óra, egyik sem pontos), még lehet a kresszbe is benne van ez, nemtudom.

lasabban ne menj, mert akk hibapont jár indokolatlan lassú haladásért...

De az indexet MINDIG és jókor rakd ki, mert azon simán elhasalhatsz ha akár egyszer is rosszul teszed ki. ezért sok hibapont jár, és ha még gyűlik hozzá egy kettő, már meg is húztak.

2011. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Túllépheted de ha látja a vizsgabiztos hogy észrevetted, és rögtön el is vetted a gázt akkor nem szól, viszont ha tartósan kocsikázol 52 körül 50-s táblánál buktál.

50-s táblánál menj 45-50 között ha engedik az időjárási és az útviszonyok.

2011. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2011. jan. 25. 20:18
 5/15 anonim válasza:
Nekem szólt az oktató mindig, ha véletlen túlléptem vagy lefékezett egy kicsit, ilyesmi.
2011. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48-49et tartsd!
2011. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem mindig azt mondta az oktatóm hogy inkább menjek picivel gyorsabban mint hogy feltartsam a forgalmat. Off: olyankor szoktam idegbajt kapni amikor az 50es táblánál 30al megy a tanulókocsi és az oktató nem szól semmit sem... hát ha én csináltam volna ezt tuti lenyomott volna egy sallert a tanár úr xD
2011. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt h le is nyomott egy barackot ha butaságot csináltam :-)
2011. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én is szoktam lassan menni de akkor mindig ràmszol az oktato hogy nyomjam màr a gàzt. meg volt màr pàrszor hogy ö nyomott bele a gàzba mert lassan mentem. de volt màr hogy tanulot elöztem mert lassan ment. XD
2011. jan. 25. 20:38
 10/15 anonim válasza:
nekem meg nem engedte hogy menjek 50-el. max 45-el mehettem kb, és sose szólt, hogy menjek gyorsabban :S
2011. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!