Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz h messziről látszik már...

Igaz h messziről látszik már a forgalomban, h melyik autót vezeti nő?

Figyelt kérdés

Én már nagy távolságból kiszúrom, mert annyira tipikus hülyeségeket csinál, de éppen az autószerelőm mondta, hogy ő meg rengeteg mindenből megmondja, hogy nő vagy férfi vezeti-e az autót, pl a fékbetétek kopottságából is, mert egy nő is másképpen fékez, meg egy férfi is.


Ti ki szoktátok szúrni a nőket a forgalomban?


2010. dec. 18. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
aha néha én is ki tudom szúrni messziről hogy az nő. de volt már olyan is hogy tévedtem, épp csak fatöküsködött egy pali
2010. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
amit leírtál az inkább olyan féligazság. a nők vezetés terén feljövőben vannak. mindkét nemben vannak antitalentumok,talán a nők között kicsit többen.
2010. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, de az egy másik kategória, amikor a papókák bénáznak a suzukival, tudom, ilyen is van sok .... én nem tudom komolyan, a jogsit hogy a frászba kapják meg ezek, nemrég is végigállja előttem a zöldet, aztán amikor pirosra vált, akkor egyesbe teszi, és elindul :) szal ez egy másik téma ...
2010. dec. 18. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában én is kiszúrom a nőket. Éjszaka, ha világítás nélkül közlekedőt látsz az 99%-ban nő :D
2010. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen!Már messziről látszik hogy egy rutinos nő és nem egy beképzelt fajankó!!Tehát nem olyan mint a kérdező akinek még talán jogsija sincs!!Hogy bunkó aki különbnek érzi magát mint egy női sofőr az bizti!!
2010. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hogy bunkó aki különbnek érzi magát mint egy női sofőr az bizti!!"


Ez nem bunkóság. Én különbül vezetek, mint bármelyik nő. Ez van, barátkozz meg a gondolattal ;)

2010. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
: ma 21:35--igazad van!!Lenyűgöztél már a szerénységeddel is,ha ilyen jól is vezetsz akkor kétség sem férhet hozzá hogy jobb vagy bárkinél!!De azért csak óvatosan mert inkább árt mint használ ennyi önbizalom!(beképzeltségnem mondják mifelénk!!)
2010. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mifelénk nem. Egyszerűen csak nem küzdök önértékelési zavarokkal, mint egyesek...
2010. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tegnap 22:16---Meggyőztél!!
2010. dec. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!