Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Balesetet okoztam. Mire...

Balesetet okoztam. Mire számíthatok? Psychikailag nagyon rosszul vagyok.

Figyelt kérdés

Tegnap este balesetet okoztam. Kereszteződés (Y Kereszteződés) nem adtam előnyt a szembe lévő autónak, utolsó pillanatban láttam hogy jön már nem tudtam mit tenni. Néztem hogy mennyivel megyek 50nel mentem. Vizsgálták, hogy mennyivel mentem és kiderült hogy 50nel. Lökhárítónak annyi az egész leesett. Barátnőmmel voltam az autóban, barátnőmnek megdagadtak a lábai, nyakcsigolyája fáj, a lábai nagyon fájnak. Megpattant a szélvédő barátnőm felén. Én be voltam kötve a barátnőm nem volt.

Én ütés után sokkba kerültem, remegett az egész testem, kezeim jég hidegek voltak, én ütést kaptam a mellkasomba.

A másik sofőr a lábát nagyon fájt neki, nyaka. Szerencsére semmi komoly.

8 éve van meg a jogsim, ilyen velem még nem történt. Első autóm volt amit 5 éve vettem, 10 000€, a kár mind a 2 autóra 10 000€. Végleg elbucsuzhatok az autótól.

Az a fő hogy mindenki él. Tisztára tönkre vagyok menve psychikailag, reszket az egész testrészem, az egész szituáció a szemem előtt van. Nem tudom hogyan fogok tudni tovább vezetni ha fogok egyáltalán ha nem viszik el a jogsit. Ez szörnyű nem tudom elhinni hogy mi történt. Trauma egész életem végéig. Autó kára nagyon fáj a szívem. Volt autóm nincs autóm. Szörnyű egyszerűen Szörnyű.


Bűntudatom van. Kérlek segítsetek hogy mit csináljak megőrülök


ma 08:31
 1/4 A kérdező kommentje:
1. Primitiv
ma 08:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Az kellene most első sorban, hogy túl tudj lépni rajta.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz lesz ezen túl lépni. Életem végéig előttem lesz ez
ma 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy fogd fel, hogy szerencse, hogy senkinek nem lett baja. Az ilyen eset megtanít arra, hogy egy ideig sokkal figyelmesebb leszel. Kisforgalmú utakon rövidebb távokon vezess egy ideig és majd látod, enyhül e a szorongás. Valószínűleg fog, ha nem, akkor viszont marad a tömegközlekedés.
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!