Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha bő 6 évet levezetek,...

Ha bő 6 évet levezetek, megyek ezalatt vagy 80 ezer kilómétert akkor hány év kihagyás kell ahhoz, hogy újra ott legyek mint mikor elindultam?

Figyelt kérdés

Sajnos a kocsimban egy olyan hiba keletkezett ami miatt kénytelen vagyok eladni, mert nincs pénzem megjavíttatni. A pénz amit kapok érte kevés ahhoz, hogy újat vegyek.


Jelenleg egyetemet végzek és még van két évem. Eddig 6 évet vezettem le, kb 80 ezer kilométer jött össze. Ha két-három év kihagyás jön és csak utána ülök kocsiba akkor visszafejlődök friss jogsis szintre ennyi idő alatt? Félek tőle, hogy plusz órákat kellesz vennem, mert elfelejtek addig vezetni.



szept. 7. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéni. 80k km nem egy egetrengető távolság, de messze nem kevés. Elfelejteni teljesen nem fogod, majd kell egy kis idő a visszarázódásra aztán kész, átlagban
szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Az első leírta teljes mértékben jól a dolgot. Ez egyéni, személyfüggő. Ugyanúgy közlekedj gyalogosan, biciklivel tömegközlekedéssel a KRESZ szabályai szerint, és nézd mindig a jelzéseket, mintha autóval mennél. Nem esel ki a ritmusból. Amúgy, szülők vagy haverok esetleg? Akinek van autója, az hátha oda is adja egyszer-kétszer mondjuk elmenni a boltba vagy mit tudom én. De lehet bérelni is autót. Sok helyen horribilis összegért, más helyen meg valami szakadt autónak nevezhető valamit pár ezer forintért. És akkor hébe hóba vezetsz is. Vannak ismerőseim akiknek nincsen pénzük saját autóra, így napi 50-10e Ft-ért kibérelnek valami Suzuki Ignist, Fiat Puntot egy-két hétre, és utána viszik vissza. Addig van csak náluk, amíg szükségük van rá.

szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!