Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egész pontosan három hónappal...

Egész pontosan három hónappal ezelőtt voltam utoljára vezetni? Szerintetek ez nagy baj sokat felejtek?

Figyelt kérdés
Mert koronás voltam, aztán az oktató is, aztán meg már jöttek az ünnepek. Utánna anyagi gondjaim lettek. Most jelentkeztem állásra és amíg nem tudom a beosztást addig nem akarom felhívni az oktatót. Na mindegy szerintetek sokat felejt a tanuló ennyi idő alatt? Mert amúgy sem ment tökéletesen a városi vezetés nem is akart még elvinni forgalmira.

2022. jan. 7. 20:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mi van nehezet kérdezek?
2022. jan. 7. 21:52
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem keveset, de szerintem pár óra után vissza fogsz térni oda, ahol abbahagytad. Minél előbb kezd újra és minél gyakrabban menjél. Az optimális szerintem hetente 2-3 alkalom, hogy legyen pihenőidő. Ekkor még fárasztó a vezetés, mert egyszerre több mindenre kell nagyon figyelned, aztán egyre kevésbé lesz fárasztó, ahogy minden rutinná válnak a dolgok. Sok sikert!
2022. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kell majd pár óra mire rendbe hozod.
2022. jan. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ige, kell néhány óra, mire visszarázódsz.
2022. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ebben az iskolában nem lehet 2-3 hetente menni, heti egy is csoda ha sikerül. Ráadásul munka beosztás is még kérdéses. De majd csak nem esek ki a két évből. Mert én biztos nem kezdem újra
2022. jan. 8. 10:27
 6/17 A kérdező kommentje:
*Nem lehet heti 2-3 szor menni
2022. jan. 8. 10:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit elfelejteni, mert még semmit nem tudsz.

De ezt te is leírtad.

" Mert amúgy sem ment tökéletesen a városi vezetés nem is akart még elvinni forgalmira. "

2022. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nem ezt mondtam, szöveg értés nem erősséged. Akár most jogosítvány nélkül is tudnék vezetni itt ahol lakom simán. Nagy városokban kicsit nehéz.
2022. jan. 8. 13:47
 9/17 A kérdező kommentje:
Jó sok mindenre kell ott figyelni. Egyébként legszívesebben gyakoroltam volna magamtól de amilyen szerencsém van biztos hogy egy zsaru nyakon csípne.
2022. jan. 8. 13:49
 10/17 anonim ***** válasza:

Pedig azt linkeltem be amit írtál, legalább ne hazudj.

" Mert amúgy sem ment tökéletesen a városi vezetés nem is akart még elvinni forgalmira. "

Nálad aztán van szöveg értés !!!

2022. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!