Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egész pontosan három hónappal...

Egész pontosan három hónappal ezelőtt voltam utoljára vezetni? Szerintetek ez nagy baj sokat felejtek?

Figyelt kérdés
Mert koronás voltam, aztán az oktató is, aztán meg már jöttek az ünnepek. Utánna anyagi gondjaim lettek. Most jelentkeztem állásra és amíg nem tudom a beosztást addig nem akarom felhívni az oktatót. Na mindegy szerintetek sokat felejt a tanuló ennyi idő alatt? Mert amúgy sem ment tökéletesen a városi vezetés nem is akart még elvinni forgalmira.

2022. jan. 7. 20:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez nem azt jelenti hogy semmi nem tudok hanem nem ment tökéletesen. Fogyatékos. Menjél már máshova trollkodni. Amúgy is csak az vizsgàzik le 30 órával aki volt olyan bátor és jogosítvány nélkül is vezetett.
2022. jan. 9. 12:57
 12/17 A kérdező kommentje:
Szigorú oktatóm van nagyon
2022. jan. 9. 12:58
 13/17 anonim ***** válasza:
Pedig lehet hogy több ideje vezetek és kamionozok mint ahány éves vagy , kisfiam.
2022. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre meglett a vizsgám 30 órával, soha egy métert nem vezettem előtte.


Fogyatékos.

2022. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja az ős korban mikor még autó alig volt az utakon.
2022. jan. 11. 18:23
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem 2020 ban 2 és fél hónap maradt ki az első covid hullám, kijárási korlátozásai miatt.

Leállt az oktatás teljesen.

Semmit nem vezettem ez idő alatt.

A parkolásokat néztem át meg oktatós videókat néztem a youtube-on.

A kihagyás nekem jót tett. Ülepedtek a dolgok. Olyat is meg tudtam csinálni magamtól, ami elég nehezen ment a leállás előtt.

Mondta is az oktatóm, hogy azon kevesek közé tartozok a tanulói közül, akiknek jót tett a leállás.

2022. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
1 éve volt, az mióta őskor? xDD
2022. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!