Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bukott PÁV II..?

Baltaarcúu kérdése:

Bukott PÁV II..?

Figyelt kérdés

Bukott PÁV II esetén le lehet vizsgázni GKI-ból?

A szükséges kategória már megvan...



aug. 21. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a PÁV vizsga csak a munkavállaláshoz kell, a munkáltató kéri, illetve a hatóság ellenőrzéskor. GKI vizsgán nem feltétel. Aki külföldre megy dolgozni, annak nem is kell PÁV vizsgát elvégeznie, ez magyar különlegesség.
aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"ez magyar különlegesség"


De valami megfelelője csak van külföldön is, nem? Vagy nincs? Tényleg csak bőrlenyúzás, mint pl. a törzskönyv?

aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, a PÁV-nak nincs köze a GKI-hoz.
aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 Nincs. A GKI-nak van némelyik eu-s országban megfelelője, de a PÁV-nak nincs.
aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Gyönyörű...
aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Le, én buktam páv2-n mert mondtam, hogy az összes utasnak kitaposnám a belét ha szemetel és radikális pingvineket küldenék rájuk, szóval csak páv 3 lett, de azóta van páv 2 vizsgám és pingvinek intézés alatt vannak.
aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Olyan élőállatot nem szállítunk, ami visszabeszél.
aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1-es szépen leírta, úgy van. Azt tényleg nem tudom, h van-e külföldön PÁV-hoz hasonló vizsgálat, max. kéklámpásnál tudom elképzelni, vagy aki többször bukik, és át kell esnie vmilyen vizsgálaton. De teherautósnak, buszosnak nincs ilyen. Ezt alapból vmelyik hazai GKM rendelet szabályozza, nincs Uniós jogszabályi háttere. Ellentétben a GKI-val.
aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itthon kaptak már el vkit busszal,bukott,lejárt PÁV 2-vel? Mit kaptak,kaphatnak érte?
szept. 3. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Ne a közúti ellenőrzéstől féjl! A hatóságok (több is: NAV, NKH vagy utódja, Foglalkoztatás Felügyelet, ISO audit, stb...) 6 évre visszamenőleg ellenőrizhetik ezt is és fejenként millió fölötti bírságot kap a cég csak emiatt, ezért a munkáltató nem fog kockáztatni. A cégek olyan programot használnak, ami szól, ha az egyik dolgozónak bármelyik irata le fog járni xy napon belül és szól akkor is, ha már lejárt.
szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!