Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autósok lenézik aki tömegkö...

Az autósok lenézik aki tömegközlekedik?

Figyelt kérdés

júl. 5. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Én le.
júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

En nem nezem le oket.

Vannak akik nem kaphatnak jogositvanyt, nincs penzuk autora vagy felnek vezetni. Volt egy szomszedom aki sokaig csak falun belul ment autoval es felt bemenni a varosba vele. Azt csinalta hogy leparkolt a buszmegallohoz es busszal ment be.


Egyik nyugdijas rokonom szereti kihasznalni hogy ingyen buszozik, igy az autojat nagyon keveset hasznalja. Ideje is van boven, nem szamit ha fel oraval vagy 1 oraval tovabb tart elintezni a vasarlast.

júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Kivéve azokat a tömegközlekedőket, akik olyanok, mint a vegánok, hogy úgy adják elő magukat, mintha ők ezzel a hatalmas nagy hősies tettel egyszemélyben megmentenék a civilizációt a teljes kipusztulástól és mindig minden beszélgetésben felhozzák, hogy márpedig ők nem csúnya büdös autósok.


Na őket lenézzük. Like, ülj már vissza a seggedre bazmeg, csak azért tömegközlekedsz, mert fogyatékos vagy és hétszer megbuktál forgalmi vizsgán, utána azt mondták neked apuciék, hogy nem kapsz több pénz rá, úgyhogy vegyél vissza az arcodból te bohóc. 😂


Az ilyen kamu műmájer istenszindrómás faszjankókat lenézzük. Másokat nem.

júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki biztos, én nem. Ha tehetem kis távra bringával, nagyobb távra egyedül tömegközlekedéssel megyek, ha utóbbi élhető megoldás (pl az 50 perces autókázás helyett olyan másfél-két óra háztól-házig még belefér, ha ráérek). Sok proli paraszt van, aki azt hiszi, hogy aki nem autóval jár az alsóbbrendű, ők gondolom lenéznek kb mindenkit.
júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Teljes mértékben lesz.rom hogy ki mivel közlekedik örülök, hogy nekem nem ott kell.
júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, még örülök is neki, legalább kisebb a forgalom, gyorsabban odaérek ahova akarok. Szóval légyszi minél többen a buszra vonatra köszi.
júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Honnan veszed te ezt a fszságot, kérdező???🤔🤔🤔
júl. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam kényszer az autó, arra nincs tömegközlekedés, amerre én járok dolgozni. Máshová gyalog, busz, vonat. Biciklizni ritkán szoktam, inkább csak családdal.
júl. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs az a vis maior helyzet, hogy én tömegközlekedésre szálljak, még a gondolat is undorító.
júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!