Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért divat rádudálni az...

Miért divat rádudálni az elektromos rolleresekre?

Figyelt kérdés

Teljesen szabályosan közlekedő rollerre miért dudálnak egyes (főleg dízel) autósok?


Tökéletes arra, hogy a rolleres megijedjen, és baleset érje.


Az indokolatlanul dudálókat meg kellene büntetni közlekedés veszélyeztetése miatt.


jún. 30. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Hogy ne térjenek ki. Előre figyelmeztetik őket. A 90%-uk összevissza csalinkázik.


Kőkemény KRESZ-t kell írni a kétkerekűekre, mert annyi primitív idiótát szabadítottak rá a közutakra.

jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Részben igazad van, a cikázó rollerest nem árt messziről figyelmeztetni.

De aki csak szép lassan halad, arra nem jutna eszembe rádudálni, ha autóval megyek.

jún. 30. 23:22
 3/6 A kérdező kommentje:
(Lassan helyett egyenesen)
jún. 30. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ilyen divat.
jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Én még sosem láttam ilyet. De lehet azért nem, mert benzines autóm van, nem dízel!


Viccet félretéve, még csak nem is hallottam ilyen "trendről".

tegnapelőtt 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy dudálástól megijed, akkor gyakorlatilag nincs vezetésre képes állapotban. Így nem kéne a forgalomba közlekednie.
tegnapelőtt 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!