Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van aki megbánta ,hogy megszer...

Van aki megbánta ,hogy megszerezte a jogosítványt?

Figyelt kérdés
jún. 23. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem lehet bánni. Ha nem szeret valaki vezetni, nem vezet. Nem állít meg a buszsofőr amíg szállsz fel, hogy bocsánat, de a rendszer szerint maga 2018-ban jogosítványt szerzett, ezért nem utazhat velünk.
jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból lehet megbánni? Nem használod ki eléggé?
jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, hogy nincs kihasználva ,vagy ,hogy fél vezetni, vagy nincs autója, vagy nem nagyon tud koncentrálni a táblákra!
jún. 23. 21:04
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Itt bármilyen buta kérdést teszel fel, hasonló emberek mindig fognak számodra megfelelő választ is adni.
jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

3, nem bántam meg, hogy megszereztem. Szülinapi ajándék volt a tanfolyam, vegigcsináltam, de utaltam vezetni. Nem banom, hogy menetrendhez vagyok kötve és másokkal utazom együtt, egyreszt nem lattam olyan villamost vagy vonatot még, ami forgalmi dugóba keveredett, mig autóval ez az egyik átok. Másrészt nem hiányzik ez a sok plusz dolog, hogy egy fickó rajtam vezeti le azt, hogy kicsi a pö..cse, hogy a kisgyerek berohan a kocsi elé, hogy a biciklis nem fogja fel, hogy kur.vára piros van neki és majdnem a szelvédőn landol... még gyalogosként is neha bosszantanak az emberek, amikor a kis Sárika a fenekembe gurul a rollerével, az anya-lánya páros lefoglalnak egy egész járdát, a kutya a járda egyik szélén van, a gazdi a túloldalob, közöttük meg a flexi, a huszoneves sracok akik 2 korty sör után már felbátorodva pattognak előttem, a kéregetők, akik loholbak utánam, ha ignorálom őket, a biciklisek, akik kur.vára leszarják a kreszt, a gyalogosok akik úgy jönnek belém, hogy a telefont nyomkodják.

Akkor a volán mögött már sokkal durvább.

jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Többet között az egyik leghasznosabb tudás(és befektetés) az életben.
jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet megbánni ezt. Ha nem használod akkor ott van tartalékban, ha használod akkor a jogsinál nagyobb előny nincs. Nem vagy a fos tömegközlekedéshez kötve.
jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt, amikor megbántam, mert kötelező volt megszereznem, és utána évekig kötelező volt időjárástól és elfoglaltságaimtól függetlenül a család személyi sofőrjének lennem, amikor fütyültek, akkor ugrani kellett, akkor is, ha mondjuk tanultam volna, csak voltam olyan hülye, hogy hazalátogattam hétvégére a könyveimmel.

Utólag viszont már nem bánom, mert legalább megtanultam közlekedni.

jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit megbánni.
jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem! És attól nem kötelező autózni ha nem akar a delikvens.
jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!