Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor megszereztétek a...

Amikor megszereztétek a jogsit,ràtok is próbàlták ràtukmàlni az ismerősök az eladó autójukat?

Figyelt kérdés
nemrég szereztem meg a jogsit,és szinte az összes ismerősöm próbàlta ràmsózni a sz*rjàt,vagy az apjàét. és amikor mondtam,köszi,de én mást keresek,fiatalabbat,vagy nagyobbat,vagy nagyobb motorral,stb,akkor mindig az volt a vàlasz,hogy de jó ez neked.nem szàmít,hogy 26 éves autó,vagy 1.2-es motor van benne,arról hogy mire szeretném hasznàlni,fogalmuk sincs,de jó ez neked,csak szabaduljak tőle. amikor megszereztètek a jogsit,és mondtàtok ismerősnek hogy szeretnétek autót venni,és ők pont szabadultak volna a sz*rjuktól,nektek is megpróbàltàk eladni azzal a dumàval,hogy jó ez neked,elsőnek nem szabad komoly autót venni,stb?

2023. márc. 12. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2023. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt bizony, kotladékot rám akart sózni olcsón.Még jó hogy nem mentem bele
2023. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem volt ilyen.
2023. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
66%

Nem…sőt mi alig találtunk. Meg első autó volt a családba, zero tapasztalattal vettünk egy 1.8 t Passatot ami egy régi fos de 150 lóerős volt…1 hónap után össze is törtem, pedig a vizsga elsőre megvolt.


Csak tipp ne akarj 1000 lóerős 2jz motoros suprat kezdőként, elég egy fos 70-90.

Ez a tipikus zöldfülű hozzáállás hogy nagy kell…tudom mert én is olyan voltam, hidd el jobban jársz egy kisebbel tényleg…ha nem is a haverokét veszed.

2023. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
#4 pont az ellenkezőjét mondom, jobb a mélyvízbe beleugrani, és egy nagy autóval kezdeni. Akkor fogja igazán megtanulni a vezetést. Az, hogy te olyan ultrabéna voltál hogy egy még erősnek se mondható Passatot összetörsz, még nem jelenti azt hogy mással is ez fog történni. Én például első autónak egy hátsókerekes 6 hengeres BMW-t vettem, és lássanak csodát, 5,5 éve baleset nélkül használom. :)
2023. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!