Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a kombájomnak?

Mi baja lehet a kombájomnak?

Figyelt kérdés
Van egy case ih 923 as international kombájnom és ma reggel mikor indulni akartam aratni nem indult be a motorja.Az üzemeanyag filtereket átnéztük hat hengeres a motor és egy kilencvenöt amperos akkumlátor van benne.Ki is lett levegőztetve de nem indul be.Mikor próbálom begyújtani akkor úgy nyöszörög mind amiben az akkumulátor lemerült de ma vettem ezért bele újat de úgylátszik felesleges pénz kidobás volt.Már tegnap reggel is egy kicsit nyafogott de begyulladt aztán akkor mingyárt át is néztem.De nem láttam semmi rosszat meg még aztán aratáskor a föld végin is egyszer leállítottak de aztán is begyulladt.Lehet hogy az alasszerel lesz a probléma? Ezt a kombájnt az idén vettem egy régi akkumulátoral de ma reggel mikor próbáltam begyújtani akkor nem indult én akkor az akkumulátorra gyanakottam de ezek szerint nem az.Később ketten próbáltuk begyújtani lett neki egy kis starter is nyomva de akkor sem próbáltuk átjátszó kábellel egy 110 amperos akkumlátorból de nem csinált semmit.Mi baja lehet?
2023. jún. 22. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Az alaszer a hibás
A bospumpa a hibás
valami más
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te most tanulod a magyart hogy ilyen érthetetlenül írsz?
2023. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy adott választ a kérdésre😒
2023. jún. 22. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az akku , amcsi gépbe csak amcsi akku üzemel megfelelően
2023. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vajdasági vagy?


Ha lassan forgatja át a motort, akkor valószínűleg az önindítóval (alasszer, ahogy te hívod) lesz a gond. Esetleg rossz valahol a csatlakozás vagy a testelés és nem kap elegendő áramot.

2023. jún. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2023. jún. 23. 13:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!